IMPORT-D793

Import

5904645941238

Kamienny KOMINEK z mosiądzem do olejków 3" księżyc z gwiazdami AROMATERAPIA

W magazynie

Nowy produkt

28,99 zł

28,99 zł za 1 sztukę

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 289 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 289 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,87 zł.


Oryginalny indyjski produkt wykonany ręcznie z kamienia mydlanego. Dno misy wyłożone mosiądzem.

UWAGA: Ostatnia sztuka posiada ciemniejszą misę w stosunku do korpusu. W pierwszej kolejności wysyłamy kominki posiadające zbliżone odcienie misy i korpusu.

Kominek
służy do podgrzewania i uwalniania zapachów olejków eterycznych i olejków zapachowych. Świetnie sprawdzi się do aromaterapii. Wykonany ręcznie z kamienia mydlanego, który ma naturalną zdolność do zatrzymywania ciepła.

Składa się z dwóch elementów, które po złożeniu tworzą integralną całość:

  • rzeźbionego korpusu z profilowanym miejscem na świeczkę typu tealight,
  • zdejmowanej misy do szybkiej i wygodnej wymiany płynów (uwaga: nagrzewa się).

Misa kominka została wyłożona mosiądzem, aby zminimalizować ryzyko pęknięcia i przedłużyć żywotność kominka. Większy rozmiar i tym samym większa pojemność misy sprawi, że parowanie cieczy (do momentu ponownego napełnienia) będzie trwać dłużej.
Promienie świetlne wydobyte przez rzeźbione otwory w korpusie kominka nadadzą miły, przytulny nastrój w Twoim domu. Produkt idealny na prezent przede wszystkim dla osób ceniących naturalne piękno i orientalny wygląd.

UWAGA: Aktualna partia kominków jest wykonana w różnych odcieniach kamienia. Może też zdarzyć się, iż misa będzie miała inny kolor niż korpus. Ze względów logistycznych nie otwieramy opakowania jednostkowego kominka - towar wysyłamy losowo, w fabrycznie zapakowanym pudełku z Indii. Wzór wysyłanego kominka jest taki jak na głównym zdjęciu produktu.


Specyfikacja produktu:
Kraj produkcji:Indie
Waga netto:ok 400 gram
Wymiary:wysokość: ok 10 cm, średnica: 7,5 cm
Sposób użycia:Do misy kominka wlej niewielką ilość wody. Następnie aplikuj 4-10 kropel olejku. W dolnej części umieść podgrzewacz typu tealight i zapal go. Pod wpływem ciepła olejek zacznie parować i uwalniać zapach.
Środki ostrożności:Zawsze utrzymuj minimum 1/3 napełnienia misy kominka. Dolanie zimnej wody do rozgrzanej misy grozi pęknięciem. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Nigdy nie pozostawiaj płonącego podgrzewacza bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Produkt wykonany z naturalnego materiału - mogą wystąpić różnice w wyglądzie, wadze i wymiarach.
Pochodzenie markiAzja, Indie

Opinie

Napisz opinię

Kamienny KOMINEK z mosiądzem do olejków 3" księżyc z gwiazdami AROMATERAPIA

Kamienny KOMINEK z mosiądzem do olejków 3" księżyc z gwiazdami AROMATERAPIA

Oryginalny indyjski produkt wykonany ręcznie z kamienia mydlanego. Dno misy wyłożone mosiądzem.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

20 innych produktów w tej samej kategorii: