UWAGA! W dniach 27 i 28 stycznia 2022 roku (czwartek i piątek) sklep w Lublinie będzie NIECZYNNY. Zamówienia będą wysyłane w ciągu 48 godzin. Za utrudnienia przepraszamy..

Dla dzieci

W naszej ofercie ekologicznych oraz zdrowych produktów, w rozsądnych cenach posiadamy także rodzaju delikatnych i naturalne kosmetyki do ciała i jamy ustnej, przeznaczone dla dzieci. Pozbawione są one konserwantów i innych potencjalnie szkodliwych substancji, takich jak: rożnego rodzaju alergeny, parabeny, SLS-y, PEG-y, donorów formaldehydu, si...

W naszej ofercie ekologicznych oraz zdrowych produktów, w rozsądnych cenach posiadamy także rodzaju delikatnych i naturalne kosmetyki do ciała i jamy ustnej, przeznaczone dla dzieci. Pozbawione są one konserwantów i innych potencjalnie szkodliwych substancji, takich jak: rożnego rodzaju alergeny, parabeny, SLS-y, PEG-y, donorów formaldehydu, silikony i sztuczne barwniki . Można znaleźć u nas, preparaty takiego typu jak: kremy do rak i ciała, mydełka, emulsje, oliwki pielęgnacyjne, szampony, pasty do zębów oraz płyny do płukania ust itd. Kosmetyki te posiadają wysoką zawartość substancji aktywnych, ekstraktów ziołowych i roślinnych. Nasze towary nie są testowane na zwierzętach, a ich opakowania są poddawane recyklingowi.  

Więcej

Dla dzieci  Jest 17 produktów.

na stronę
Pokazano 1 - 12 z 17 towarów
Pokazano 1 - 12 z 17 towarów