UWAGA! Urlop 16-25.06.2021 roku.
Zamówienia złożone w tym czasie będą realizowane począwszy od 28 czerwca 2021 roku.
Zamówienia złożone przed urlopem są wysyłane na bieżąco - w tym samym dniu lub w dniu kolejnym.
Zamówienia złożone do 15 czerwca (wtorek) do godziny 14:00 będą wysłane przed urlopem.

Kremy i balsamy

W naszej szerokiej gamie przyjaznych dla środowiska naturalnego i zdrowia człowieka produktów, w niskich cenach, znajdują się także rożnego rodzaju kremy i balsamy, stworzone zarówno z naturalnych składników,  jak i pozbawione niepotrzebnych konserwantów, a także innych szkodliwych substancji chemicznych. Dostępne u nas preparaty stanowią podst...

W naszej szerokiej gamie przyjaznych dla środowiska naturalnego i zdrowia człowieka produktów, w niskich cenach, znajdują się także rożnego rodzaju kremy i balsamy, stworzone zarówno z naturalnych składników,  jak i pozbawione niepotrzebnych konserwantów, a także innych szkodliwych substancji chemicznych. Dostępne u nas preparaty stanowią podstawę pielęgnacji twarzy, odżywiając i przyczyniając sie do poprawy stanu zdrowia skóry. Ponadto nie wywołują reakcji alergicznych. Nasze towary nie są testowane na zwierzętach, a ich opakowania są poddawane recyklingowi.  

Osoby kierujące się zasadami zdrowego stylu życia, ekologii i ochrony praw zwierząt, filozofią wegetariańską lub wegańską, a także alergicy na pewno znajdą tutaj coś dla siebie.

Więcej

Kremy i balsamy  Jest 40 produktów.

na stronę
Pokazano 1 - 12 z 40 towarów
Pokazano 1 - 12 z 40 towarów