Mydła potasowe
W naszym sklepie można znaleźć wiele prozdrowotnych oraz proekologicznych produktów, w przystępnych cenach. Wśród nich również  mydła potasowe zarówno w formie kostki jak i żelu, bogate w składniki aktywne, oleje roślinne oraz zioła, czyniące skórę bardziej wypielęgnowaną i zdrową. Są one pozbawione zawartości zbędnych dodatków w postaci konserw...
W naszym sklepie można znaleźć wiele prozdrowotnych oraz proekologicznych produktów, w przystępnych cenach. Wśród nich również  mydła potasowe zarówno w formie kostki jak i żelu, bogate w składniki aktywne, oleje roślinne oraz zioła, czyniące skórę bardziej wypielęgnowaną i zdrową. Są one pozbawione zawartości zbędnych dodatków w postaci konserwantów i innej szkodliwej chemii np. SLS-y, PEG-y, parabeny, silikony czy donory formaldehydu. Ponadto posiadają one skuteczne działanie: oczyszczające, pielęgnujące, antybakteryjne i nie pozbawiają skóry niezbędnej wilgoci. Nasze produkty są delikatne, nie powodują reakcji alergicznej ani nie są nie testowane na zwierzętach, a ich opakowania mogą być wykorzystane jako surowce wtórne. 

Osoby kierujące się zasadami zdrowego stylu życia, ekologii i ochrony praw zwierząt, filozofią wegetariańską lub wegańską, a także alergicy na pewno znajdą tutaj coś dla siebie.

Więcej

Mydła potasowe  Jest 3 produktów.

Pokazano 1 - 3 z 3 towarów
Pokazano 1 - 3 z 3 towarów