UWAGA! Urlop 16-25.06.2021 roku.
Zamówienia złożone w tym czasie będą realizowane począwszy od 28 czerwca 2021 roku.
Zamówienia złożone przed urlopem są wysyłane na bieżąco - w tym samym dniu lub w dniu kolejnym.
Zamówienia złożone do 15 czerwca (wtorek) do godziny 14:00 będą wysłane przed urlopem.

Mydła w kostce
W naszym sklepie można znaleźć wiele prozdrowotnych oraz proekologicznych produktów, w przystępnych cenach, wśród nich również rodzaju mydła do ciała w formie kostki, bogate w składniki aktywne, oleje roślinne oraz zioła, czyniące skórę bardziej wypielęgnowaną i zdrową. Są one pozbawione zawartości zbędnych dodatków w postaci konserwantów i inne...
W naszym sklepie można znaleźć wiele prozdrowotnych oraz proekologicznych produktów, w przystępnych cenach, wśród nich również rodzaju mydła do ciała w formie kostki, bogate w składniki aktywne, oleje roślinne oraz zioła, czyniące skórę bardziej wypielęgnowaną i zdrową. Są one pozbawione zawartości zbędnych dodatków w postaci konserwantów i innej szkodliwej chemii np. SLS-y, PEG-y, parabeny, silikony czy donory formaldehydu. Ponadto posiadają one skuteczne działanie: oczyszczające, pielęgnujące, antybakteryjne i nie pozbawiają skóry niezbędnej wilgoci. Nasze produkty są delikatne, nie powodują reakcji alergicznej ani nie są nie testowane na zwierzętach, a ich opakowania mogą być wykorzystane jako surowce wtórne. 

Osoby kierujące się zasadami zdrowego stylu życia, ekologii i ochrony praw zwierząt, filozofią wegetariańską lub wegańską, a także alergicy na pewno znajdą tutaj coś dla siebie.

Więcej

Mydła w kostce  Jest 31 produktów.

na stronę
Pokazano 1 - 12 z 31 towarów
Pokazano 1 - 12 z 31 towarów

Filtruj produkty