UWAGA! Urlop 16-25.06.2021 roku.
Zamówienia złożone w tym czasie będą realizowane począwszy od 28 czerwca 2021 roku.
Zamówienia złożone przed urlopem są wysyłane na bieżąco - w tym samym dniu lub w dniu kolejnym.
Zamówienia złożone do 15 czerwca (wtorek) do godziny 14:00 będą wysłane przed urlopem.

Pasty do zębów

W naszej szerokiej gamie przyjaznych dla środowiska naturalnego i zdrowia człowieka organicznych produktów, w niskich cenach, znajdują się także rożnego rodzaju pasty do zębów , stworzone zarówno z naturalnych składników,  jak i pozbawione niepotrzebnych konserwantów, a także innych szkodliwych substancji chemicznych, takich jak: fluor, SLS i S...

W naszej szerokiej gamie przyjaznych dla środowiska naturalnego i zdrowia człowieka organicznych produktów, w niskich cenach, znajdują się także rożnego rodzaju pasty do zębów , stworzone zarówno z naturalnych składników,  jak i pozbawione niepotrzebnych konserwantów, a także innych szkodliwych substancji chemicznych, takich jak: fluor, SLS i SLES. Dostępne u nas preparaty stanowią podstawę pielęgnacji jamy ustnej, czyszcząc zęby, zapewniając świeży oddech i przeciwdziałając chorobom jamy ustnej. Ponadto nie wywołują reakcji alergicznych. Nasze towary nie są testowane na zwierzętach, a ich opakowania mogą być poddawane recyklingowi.  

Osoby kierujące się zasadami zdrowego stylu życia, ekologii i ochrony praw zwierząt, filozofią wegetariańską lub wegańską, a także alergicy na pewno znajdą tutaj coś dla siebie.

Więcej

Pasty do zębów  Jest 41 produktów.

na stronę
Pokazano 1 - 12 z 41 towarów
Pokazano 1 - 12 z 41 towarów