Pasty do zębów

W naszej szerokiej gamie przyjaznych dla środowiska naturalnego i zdrowia człowieka organicznych produktów, w niskich cenach, znajdują się także rożnego rodzaju pasty do zębów , stworzone zarówno z naturalnych składników,  jak i pozbawione niepotrzebnych konserwantów, a także innych szkodliwych substancji chemicznych, takich jak: fluor, SLS i S...

W naszej szerokiej gamie przyjaznych dla środowiska naturalnego i zdrowia człowieka organicznych produktów, w niskich cenach, znajdują się także rożnego rodzaju pasty do zębów , stworzone zarówno z naturalnych składników,  jak i pozbawione niepotrzebnych konserwantów, a także innych szkodliwych substancji chemicznych, takich jak: fluor, SLS i SLES. Dostępne u nas preparaty stanowią podstawę pielęgnacji jamy ustnej, czyszcząc zęby, zapewniając świeży oddech i przeciwdziałając chorobom jamy ustnej. Ponadto nie wywołują reakcji alergicznych. Nasze towary nie są testowane na zwierzętach, a ich opakowania mogą być poddawane recyklingowi.  

Osoby kierujące się zasadami zdrowego stylu życia, ekologii i ochrony praw zwierząt, filozofią wegetariańską lub wegańską, a także alergicy na pewno znajdą tutaj coś dla siebie.

Więcej

Pasty do zębów  Jest 25 produktów.

na stronę
Pokazano 1 - 12 z 25 towarów
Pokazano 1 - 12 z 25 towarów