Zdrowie i medycyna
Suplementacja w Naszych czasach jest niezbędna. Rozwój cywilizacyjny XIX i XX wieku w znacznym stopniu przyczynił się do zmian nawyków życiowych człowieka. Zmieniły się nawyki żywieniowe, ruchowe, społeczne i psychiczne. Ponadto produkcja masowa, w szczególności żywności, przyczyniła się do pogorszenia jej jakości. Czego efektami są częstsze wys...
Suplementacja w Naszych czasach jest niezbędna. Rozwój cywilizacyjny XIX i XX wieku w znacznym stopniu przyczynił się do zmian nawyków życiowych człowieka. Zmieniły się nawyki żywieniowe, ruchowe, społeczne i psychiczne. Ponadto produkcja masowa, w szczególności żywności, przyczyniła się do pogorszenia jej jakości. Czego efektami są częstsze występowania tzw. "chorób cywilizacyjnych". To od Ciebie zależy jak będziesz nim przeciwdziałać!

W tej kategorii znajdziesz środki spożywcze, których celem jest uzupełnienie normalnej diety o skoncentrowane źródła witamin, minerałów, związków organicznych oraz innych wykazujących efekt odżywczy lub fizjologiczny. A także preparaty roślinne do stosowania zewnętrznego.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.
Więcej

Zdrowie i medycyna  Jest 24 produktów.

na stronę
Pokazano 1 - 12 z 24 towarów
Pokazano 1 - 12 z 24 towarów

Zdrowie i medycyna