Zdrowie i medycyna
Suplementacja w naszych czasach jest niezbędna. Rozwój cywilizacyjny XIX i XX wieku w znacznym stopniu przyczynił się do zmian nawyków życiowych człowieka. Więcej czasu spędzamy w pozycji siedzącej, w zamkniętych pomieszczeniach, czasami wręcz bardzo ograniczając swoją aktywność ruchową. Zmieniły się również nawyki żywieniowe - zjadamy więcej wy...
Suplementacja w naszych czasach jest niezbędna. Rozwój cywilizacyjny XIX i XX wieku w znacznym stopniu przyczynił się do zmian nawyków życiowych człowieka. Więcej czasu spędzamy w pozycji siedzącej, w zamkniętych pomieszczeniach, czasami wręcz bardzo ograniczając swoją aktywność ruchową. Zmieniły się również nawyki żywieniowe - zjadamy więcej wysokoprzetworzonej żywności, często w pośpiechu oraz jakość żywności produkowanej masowo pozostawia wiele do życzenia. Wszystkie te zmiany mają wpływ na nasze zdrowie. XX i XXI wiek to również okres rozkwitu tzw. "chorób cywilizacyjnych", które współczesna medycyna konwencjonalna "leczy" przeciwobjawowo. A może warto spojrzeć na te problemy bardziej holistycznie i odkryć, że za "chorobą" stoi niedobór jakiegoś składnika lub zmiana nawyku życiowego? To od Ciebie zależy jaką drogę wybierzesz: łatwą łykając leki przeciwobjawowe, czy trudniejszą, ale za to przynoszącą więcej korzyści i nieszkodzącą - drogę poszukiwania przyczyny swojej choroby i naturalnego przeciwdziałania jej!

W tej kategorii znajdziesz środki spożywcze, których celem jest uzupełnienie normalnej diety o skoncentrowane źródła witamin, minerałów, związków organicznych oraz innych wykazujących efekt odżywczy lub fizjologiczny. Wśród naszej gamy suplementów w przystępnych cenach znajdziesz różnego rodzaju superfoods, tabletki, kapsułki, ekstrakty, preparaty roślinne do stosowania zewnętrznego oraz inne, wyszukane z różnych zakątków świata.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie. Produkty sprzedawane w sklepie nie mogą być stosowane przez osoby uczulone na którykolwiek z ich składników.
Więcej

Zdrowie i medycyna  Jest 73 produktów.

na stronę
Pokazano 1 - 12 z 73 towarów
Pokazano 1 - 12 z 73 towarów