Dłonie i stopy

Wśród naszej gamy zdrowych oraz ekologicznych produktów, w atrakcyjnych cenach znajdują się również rożnego rodzaju naturalne kosmetyki do pielęgnacji dłoni i stóp, bogate w składniki aktywne, w szczególności olejki roślinne oraz składniki mineralne. Są to preparaty pozbawione zawartości zbędnych dodatków w postaci konserwantów i innej szkodliw...

Wśród naszej gamy zdrowych oraz ekologicznych produktów, w atrakcyjnych cenach znajdują się również rożnego rodzaju naturalne kosmetyki do pielęgnacji dłoni i stóp, bogate w składniki aktywne, w szczególności olejki roślinne oraz składniki mineralne. Są to preparaty pozbawione zawartości zbędnych dodatków w postaci konserwantów i innej szkodliwej chemii np. SLS-y, PEG-y, parabeny, silikony czy donory formaldehydu. W naszej ofercie posiadamy takie rodzaje jak rodzaje: kremy do rąk, zapewniające odpowiednie nawilżenie dla suchej skóry, a także kremy do stóp przeciwdziałające ich pękaniu i zrogowaceniu . Nasze produkty są delikatne, nie powodują reakcji alergicznej ani nie są nie testowane na zwierzętach, a ich opakowania łatwo poddają się recyklingowi. 

Osoby kierujące się zasadami zdrowego stylu życia, ekologii i ochrony praw zwierząt, filozofią wegetariańską lub wegańską, a także alergicy na pewno znajdą tutaj coś dla siebie.

Więcej

Dłonie i stopy  Jest 5 produktów.

Pokazano 1 - 5 z 5 towarów
Pokazano 1 - 5 z 5 towarów