Zdrowomaniak - program partnerski i lojalnościowy

Program ważny od 10 lipca 2020 roku do odwołania.

Płać do 8% mniej za zakupy na stronie zdrowomania.pl. Wystarczy, że zrobisz zdrowe zakupy w Naszym sklepie oraz zaprosisz do Nas swoich znajomych. W zamian za lojalność nagrodzimy Cię atrakcyjnymi kuponami rabatowymi. Szczegóły poniżej:

Program lojalnościowy - kupony rabatowe za zakupy na stronie zdrowomania.pl!

Program lojalnościowy - schemat
Krok 1
 - Zamawiaj produkty oznaczone punktami lojalnościowymi*. 
Krok 2 - Po realizacji zamówienia (wysłaniu) Twoje konto zostanie zasilone punktami, które są dostępne na >>TEJ STRONIE<< (punkty kumulują się po kolejnych zamówieniach).

Krok 3 - Punkty możesz zamienić na kupon rabatowy (kwotowy) do wykorzystania w sklepie. Kupując w ten sposób oszczędzasz 3%. Twoje kupony są dostępne na >>TEJ STRONIE<<. Kupon będzie ważny przez rok począwszy od dnia wygenerowania, ale nie wcześniej niż po 14 dniach (ustawowy czas na zwrot towaru) od daty wysłania ostatniego zamówienia, za które zostały przyznane punkty.
*Uwaga: punkty lojalnościowe nie są przyznawane za towary, które są w innej promocji.

Do lipca 2020 program generował kupony do wykorzystania po roku od dnia złożenia ostatniego zamówienia za który zostały przyznane punkty. Aktualnie pogram pozwala wygenerować kupon ważny rok po 14 dniach (czas na zwrot) od daty wysłania ostatniego zamówienia za które zostały przyznane punkty. Wszelkie kupony wygenerowane do tego czasu zostały poprawione i są do wykorzystania do końca 2020 roku.

Program partnerski - kupony rabatowe za zaproszenia!

Program - schemat

Program partnerski - kupony rabatowe za zaproszenia!

Krok 1 - Zaproś swoich znajomych do zarejestrowania się w sklepie zdrowomania.pl korzystając z formularza na >>TEJ STRONIE<< lub wpisując adres email osoby polecanej podczas składania zamówienia.
Krok 2 - Zaproszona osoba składa zamówienie, opłaca je i nie odstępuje od umowy / nie dokonuje zwrotu towaru w ciągu 14 dni od dnia jego otrzymania.

Krok 3 - Po realizacji zamówienia (wysłaniu) Ty i zaproszona przez Ciebie osoba otrzymacie kupon rabatowy na 5%*, który będzie dostępny na >>TEJ STRONIE<<. Kupon będzie ważny przez rok począwszy od dnia wygenerowania, ale nie wcześniej niż po 14 dniach (ustawowy czas na zwrot towaru) od daty wysłania zamówienia osoby polecanej.
*Kupon możesz połączyć z kuponem za program lojalnościowy.

Zapraszamy!