Od 8 do 12 czerwca sklep będzie NIECZYNNY z powodu urlopu. Zamówienia złożone w tym czasie będą realizowane począwszy od 15 czerwca 2020 roku.
Wszystkie zamówienia złożone do piątku (5 czerwca) do godz. 12:00 będą wysłane w tym tygodniu.

Środki odkażające
Wśród naszej gamy zdrowych oraz ekologicznych produktów, w atrakcyjnych cenach znajdują się również naturalne środki odkażające, bogate w składniki aktywne, w szczególności ekstrakty roślinne. Są niezbędne szczególnie zarówno w sezonie grypy jak i innych epidemii wirusowych. Nasze produkty są delikatne, nie powodują reakcji alergicznej ani nie s...
Wśród naszej gamy zdrowych oraz ekologicznych produktów, w atrakcyjnych cenach znajdują się również naturalne środki odkażające, bogate w składniki aktywne, w szczególności ekstrakty roślinne. Są niezbędne szczególnie zarówno w sezonie grypy jak i innych epidemii wirusowych. Nasze produkty są delikatne, nie powodują reakcji alergicznej ani nie są nie testowane na zwierzętach, a ich opakowania mogą być wykorzystane jako surowce wtórne. 

Osoby kierujące się zasadami zdrowego stylu życia, ekologii i ochrony praw zwierząt, filozofią wegetariańską lub wegańską, a także alergicy na pewno znajdą tutaj coś dla siebie. 

Więcej

Środki odkażające  Jest 2 produktów.

Pokazano 1 - 2 z 2 towarów
Pokazano 1 - 2 z 2 towarów

Środki odkażające