O sklepie

Sklep ZDROWOMANIA.PL powstał z myślą o osobach, które szukają dobrych i tanich naturalnych produktów pomocnych w zdrowym trybie życia. W ofercie sklepu znajdziesz zdrową żywność, naturalne kosmetyki, ekologiczne środki czystości, artykuły do aromaterapii, czy też suplementy i preparaty ziołowe. Zdrowomania jest również miejscem inspirowania do zdrowego odżywiania, dbania w naturalny sposób o swoje zdrowie i urodę oraz do redukcji szkodliwych substancji chemicznych z otoczenia. Oferta sklepu jest stale rozwijana i dopasowywana do potrzeb klientów. Zapewniamy tanią, szybką i wygodną dostawę. Stałych i lojalnych klientów nagradzamy dodatkowymi rabatami.

"Dystrybucja przystępnych cenowo towarów pomocnych w zdrowym trybie życia."
Misja sklepu zdrowomania.pl

Pakowanie i realizacja zamówień

Do pakowania stosujemy materiały biodegradowalne (kartony, tekturę, wypełniacz ze skrobi, papier, taśmę papierową), materiały z odzysku (opakowania po produktach, które mogą zawierać taśmę foliową) i w przypadku bardzo małych zamówień np. towarów w saszetkach - koperty bąbelkowe. Szkło i towary podatne na uszkodzenia dodatkowo zabezpieczamy tekturą i/lub wypełniaczem ze skrobi, pakujemy w solidne kartony, które oznaczamy etykietami "Ostrożnie szkło" lub "Ostrożnie nie rzucać". Na ogół zamówienia wysyłamy w ciągu 24 godzin, jednakże zastrzegamy sobie prawo do opóźnień w przypadku braku określonego towaru lub bardzo dużej ilości zamówień. Pomimo wszelkiej staranności w zakresie aktualizowania stanów może zdążyć się sytuacja, że towaru zabraknie - wówczas niezwłocznie informujemy o tym klienta, proponujemy wymianę na inny towar lub zwrot pieniędzy.

O właścicielu

Cześć, nazywam się Paweł i cieszę się, że tu trafiłeś. Jestem magistrem fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie oraz pasjonatem zdrowego stylu życia. W dzieciństwie borykałem się z różnymi "chorobami cywilizacyjnymi", które obniżyły jakość mojego życia. Konwencjonalne, przeciwobjawowe "leczenie" w moim przypadku nie przynosiło zadowalających rezultatów. Z pomocą przyszła natura. Czas zgłębiania wiedzy, poznawania i próbowania różnych terapii i metod naturalnego leczenia wspominam bardzo miło. Uważam, że każdy musi szukać swojej ścieżki do zdrowia. Oczywiście zalecany jest rozsądek i konstruktywny krytycyzm w procesie poznawczym. Uważam, że nie ma panaceum, złotej metody, czy też uniwersalnego sposobu leczenia. Wiem też, że zdrowie odżywianie, aktywny i stabilny tryb życia oraz redukowanie zbędnej chemii z otoczenia może przyczynić się do poprawy zdrowia i jakości życia. Uważam, że życie w zgodzie z naturą oraz z wykorzystaniem jej dobrodziejstw to jedyna słuszna droga którą powinniśmy podążać.