Mydła do włosów i ciała
W naszej ofercie zdrowych oraz ekologicznych produktów, w atrakcyjnych cenach znajdują się również rożnego rodzaju mydła do włosów i ciała, bez zbędnych dodatków w postaci konserwantów i innych szkodliwych składników. Do wyboru są rożnego typu mydła, zarówno w kostce jak i płynie, które są z delikatnym dzianiem na skórze ciała i głowy, hipoalerg...
W naszej ofercie zdrowych oraz ekologicznych produktów, w atrakcyjnych cenach znajdują się również rożnego rodzaju mydła do włosów i ciała, bez zbędnych dodatków w postaci konserwantów i innych szkodliwych składników. Do wyboru są rożnego typu mydła, zarówno w kostce jak i płynie, które są z delikatnym dzianiem na skórze ciała i głowy, hipoalergiczne, nie testowane na zwierzętach, opakowane w biodegradowalne pudełka . Ponadto dostępne u nas produkty posiadają szereg właściwości zbawiennych dla organizmu, czyli skuteczne działanie oczyszczające, antybakteryjne, antycellulitowe, ujędrniające,  peelingujące i nawilżające  dla wrażliwej skóry.

Osoby kierujące się zasadami zdrowego stylu życia, ekologii i ochrony praw zwierząt, filozofią wegetariańską lub wegańską, a także alergicy na pewno znajdą tutaj coś dla siebie. 

Więcej

Mydła do włosów i ciała  Brak produktów w tej kategorii.

Filtruj produkty

Włączone filtry:
    Dostępność