UWAGA! Urlop 16-25.06.2021 roku.
Zamówienia złożone w tym czasie będą realizowane począwszy od 28 czerwca 2021 roku.
Zamówienia złożone przed urlopem są wysyłane na bieżąco - w tym samym dniu lub w dniu kolejnym.
Zamówienia złożone do 15 czerwca (wtorek) do godziny 14:00 będą wysłane przed urlopem.

Toniki i hydrolaty
Wśród naszej gamy prozdrowotnych oraz proekologicznych produktów, w atrakcyjnych cenach znajdują się również rożnego rodzaju toniki i hydrolaty do twarzy, bogate w składniki aktywne, oleje roślinne i zioła, czyniące skórę bardziej wypielęgnowaną oraz zdrowszą. Są to preparaty pozbawione zawartości zbędnych dodatków w postaci konserwantów i innej...
Wśród naszej gamy prozdrowotnych oraz proekologicznych produktów, w atrakcyjnych cenach znajdują się również rożnego rodzaju toniki i hydrolaty do twarzy, bogate w składniki aktywne, oleje roślinne i zioła, czyniące skórę bardziej wypielęgnowaną oraz zdrowszą. Są to preparaty pozbawione zawartości zbędnych dodatków w postaci konserwantów i innej szkodliwej chemii np. SLS, PEG czy parabeny, sztuczne barwniki, silikony czy donory formaldehydu. Nasze kosmetyki są delikatne dla skóry, nie powodują reakcji alergicznej ani nie są nie testowane na zwierzętach, a ich opakowania łatwo poddają się recyklingowi. 

Osoby kierujące się zasadami zdrowego stylu życia, ekologii i ochrony praw zwierząt, filozofią wegetariańską lub wegańską, a także alergicy na pewno znajdą tutaj coś dla siebie.

Więcej

Toniki i hydrolaty  Jest 3 produktów.

Pokazano 1 - 3 z 3 towarów
Pokazano 1 - 3 z 3 towarów