Toniki i hydrolaty
Wśród naszej gamy prozdrowotnych oraz proekologicznych produktów, w atrakcyjnych cenach znajdują się również rożnego rodzaju toniki i hydrolaty do twarzy, bogate w składniki aktywne, oleje roślinne i zioła, czyniące skórę bardziej wypielęgnowaną oraz zdrowszą. Są to preparaty pozbawione zawartości zbędnych dodatków w postaci konserwantów i innej...
Wśród naszej gamy prozdrowotnych oraz proekologicznych produktów, w atrakcyjnych cenach znajdują się również rożnego rodzaju toniki i hydrolaty do twarzy, bogate w składniki aktywne, oleje roślinne i zioła, czyniące skórę bardziej wypielęgnowaną oraz zdrowszą. Są to preparaty pozbawione zawartości zbędnych dodatków w postaci konserwantów i innej szkodliwej chemii np. SLS, PEG czy parabeny, sztuczne barwniki, silikony czy donory formaldehydu. Nasze kosmetyki są delikatne dla skóry, nie powodują reakcji alergicznej ani nie są nie testowane na zwierzętach, a ich opakowania łatwo poddają się recyklingowi. 

Osoby kierujące się zasadami zdrowego stylu życia, ekologii i ochrony praw zwierząt, filozofią wegetariańską lub wegańską, a także alergicy na pewno znajdą tutaj coś dla siebie.

Więcej

Toniki i hydrolaty  Jest jeden produkt.

Pokazano 1 - 1 z 1 rzeczy
Pokazano 1 - 1 z 1 rzeczy

Filtruj produkty

Włączone filtry:
    Dostępność
    Pochodzenie marki