Płyny do płukania
Posiadamy szeroki wybór  interesujących produktów, przyjaznych dla środowiska i zdrowia człowieka, w przystępnych cenach, takie jak rożnego rodzaju płyny do płukania ust. Są one bogate w składniki aktywne, oleje roślinne, zioła. Nasze preparaty nie posiadają zbędnych dodatków w postaci konserwantów ani innego typu szkodliwych substancji chemiczn...
Posiadamy szeroki wybór  interesujących produktów, przyjaznych dla środowiska i zdrowia człowieka, w przystępnych cenach, takie jak rożnego rodzaju płyny do płukania ust. Są one bogate w składniki aktywne, oleje roślinne, zioła. Nasze preparaty nie posiadają zbędnych dodatków w postaci konserwantów ani innego typu szkodliwych substancji chemicznych, takich jak np. fluor, SLS czy SLES. Ponadto są delikatne dla zębów i dziąseł, a takze nie powodują reakcji alergicznej. Naszych produktów nie testuje się na zwierzętach, a opakowania są doskonałym surowcem wtórnym. 

Osoby kierujące się zasadami zdrowego stylu życia, ekologii i ochrony praw zwierząt, filozofią wegetariańską lub wegańską, a także alergicy na pewno znajdą tutaj coś dla siebie. 

Więcej

Płyny do płukania  Jest jeden produkt.

Pokazano 1 - 1 z 1 rzeczy
Pokazano 1 - 1 z 1 rzeczy

Filtruj produkty