Olejki do włosów

W naszej ofercie zdrowych oraz ekologicznych produktów, w niskich cenach znajdują się także rożnego rodzaju olejki do włosów i ciała, bez zbędnych dodatków w postaci konserwantów i innych potencjalnie szkodliwych substancji. Do wyboru są rożnego typu olejki, takie jak m.in.: arganowy, z czarnuszki, kameliowy, z kiełków pszenicy, z ogórecznika c...

W naszej ofercie zdrowych oraz ekologicznych produktów, w niskich cenach znajdują się także rożnego rodzaju olejki do włosów i ciała, bez zbędnych dodatków w postaci konserwantów i innych potencjalnie szkodliwych substancji. Do wyboru są rożnego typu olejki, takie jak m.in.: arganowy, z czarnuszki, kameliowy, z kiełków pszenicy, z ogórecznika czy rycynowy. Nasze produkty nie są testowane na zwierzętach, a ich opakowania są ekologiczne i ławo poddają się recyklingowi. 

Ponadto w zależności od rodzaju, posiadają one  rożne zbawienne dla naszych włosów właściwości, bogactwo nienasyconych tłuszczy, witamin i mikroelementów. Działają także nawilżająco i pobudzająco na kosmyki oraz przeciwdziałają wypadaniu włosów.

Osoby kierujące się zasadami zdrowego stylu życia, ekologii i ochrony praw zwierząt, filozofią wegetariańską lub wegańską, a także alergicy na pewno znajdą tutaj coś dla siebie. 

Więcej

Olejki do włosów  Jest 15 produktów.

na stronę
Pokazano 1 - 12 z 15 towarów
Pokazano 1 - 12 z 15 towarów