UWAGA! Urlop 16-25.06.2021 roku.
Zamówienia złożone w tym czasie będą realizowane począwszy od 28 czerwca 2021 roku.
Zamówienia złożone przed urlopem są wysyłane na bieżąco - w tym samym dniu lub w dniu kolejnym.
Zamówienia złożone do 15 czerwca (wtorek) do godziny 14:00 będą wysłane przed urlopem.

Balsamy do ust
Posiadamy szeroki wybór  interesujących produktów, przyjaznych dla środowiska i zdrowia człowieka, w przystępnych cenach, takie jak rożnego rodzaju balsamy do płukania ust. Są one bogate w składniki aktywne, oleje roślinne i zioła. Nasze preparaty nie posiadają zbędnych dodatków w postaci konserwantów ani innego typu szkodliwych substancji chemi...
Posiadamy szeroki wybór  interesujących produktów, przyjaznych dla środowiska i zdrowia człowieka, w przystępnych cenach, takie jak rożnego rodzaju balsamy do płukania ust. Są one bogate w składniki aktywne, oleje roślinne i zioła. Nasze preparaty nie posiadają zbędnych dodatków w postaci konserwantów ani innego typu szkodliwych substancji chemicznych. Ponadto są delikatne dla ust, działają ochronnie, odżywczo, wzmacniająco, nadając jędrność i połysk. Naszych produktów nie testuje się na zwierzętach, a opakowania mogą być surowcem wtórnym. 

Osoby kierujące się zasadami zdrowego stylu życia, ekologii i ochrony praw zwierząt, filozofią wegetariańską lub wegańską, a także alergicy na pewno znajdą tutaj coś dla siebie. 

Więcej

Balsamy do ust  Jest 16 produktów.

na stronę
Pokazano 1 - 12 z 16 towarów
Pokazano 1 - 12 z 16 towarów