Naturalne antyperspiranty i perfumy

Wśród naszej gamy zdrowych oraz ekologicznych produktów, w atrakcyjnych cenach znajdują się również naturalne antyperspiranty w sprayu i w sztyfcie oraz perfumy, bogate w składniki aktywne, w szczególności ekstrakty roślinne. Są to preparaty pozbawione zawartości zbędnych dodatków w postaci konserwantów i innej szkodliwej chemii np. SLS, PEG, p...

Wśród naszej gamy zdrowych oraz ekologicznych produktów, w atrakcyjnych cenach znajdują się również naturalne antyperspiranty w sprayu i w sztyfcie oraz perfumy, bogate w składniki aktywne, w szczególności ekstrakty roślinne. Są to preparaty pozbawione zawartości zbędnych dodatków w postaci konserwantów i innej szkodliwej chemii np. SLS, PEG, parabeny, silikony czy donory formaldehydu. Przeciwdziałają one wydzielaniu przez ciała nieprzyjemnego zapachu, nie zamykając  jednocześnie porów skóry. Nasze produkty są delikatne, nie powodują reakcji alergicznej ani nie są nie testowane na zwierzętach, a ich opakowania łatwo poddają się recyklingowi. 

Osoby kierujące się zasadami zdrowego stylu życia, ekologii i ochrony praw zwierząt, filozofią wegetariańską lub wegańską, a także alergicy na pewno znajdą tutaj coś dla siebie.

Więcej

Naturalne antyperspiranty i perfumy  Jest 10 produktów.

Pokazano 1 - 10 z 10 towarów
Pokazano 1 - 10 z 10 towarów