Maski do włosów
W naszej ofercie tanich, zdrowych oraz ekologicznych produktów, posiadamy również maski do włosów, bez zawartości konserwantów i innych niepotrzebnych substancji chemicznych. Jak wszystkie inne rodzaje kosmetyków dostępnych w naszym sklepie, również te są przyjazne i delikatne dla skóry głowy i włosów, hipoalergiczne, nie testowane na zwierzętac...
W naszej ofercie tanich, zdrowych oraz ekologicznych produktów, posiadamy również maski do włosów, bez zawartości konserwantów i innych niepotrzebnych substancji chemicznych. Jak wszystkie inne rodzaje kosmetyków dostępnych w naszym sklepie, również te są przyjazne i delikatne dla skóry głowy i włosów, hipoalergiczne, nie testowane na zwierzętach, a ich opakowania łatwo poddają się recyklingowi. Maski te przeznaczone są do rożnego typu włosów, posiadają w swej zawartości cenne ekstrakty  roślinne i ziołowe. Ponadto pomagają zwalczać takie problemy jak osłabione, pozbawione blasku i wypadające  włosy. 

Osoby kierujące się zasadami zdrowego stylu życia, ekologii i ochrony praw zwierząt, filozofią wegetariańską lub wegańską, a także alergicy na pewno znajdą tutaj coś dla siebie. 

Więcej

Maski do włosów  Jest 3 produktów.

Pokazano 1 - 3 z 3 towarów
Pokazano 1 - 3 z 3 towarów