Odnowa biologiczna / SPA
W naszej szerokiej gamie przyjaznych dla środowiska naturalnego i zdrowia człowieka organicznych produktów, w niskich cenach, znajdują się także preparaty pomocne przy zabiegach odnowy biologicznej i SPA , stworzone z naturalnych składników. Są to takie kosmetyki i akcesoria jak: czarne mydło, żele peelingujace, preparaty do kąpieli borowikowej,...
W naszej szerokiej gamie przyjaznych dla środowiska naturalnego i zdrowia człowieka organicznych produktów, w niskich cenach, znajdują się także preparaty pomocne przy zabiegach odnowy biologicznej i SPA , stworzone z naturalnych składników. Są to takie kosmetyki i akcesoria jak: czarne mydło, żele peelingujace, preparaty do kąpieli borowikowej, rękawice kessa czy pumeksy. Dostępne u nas produkty stanowią pomoc w pielęgnacji ciała podczas relaksującej kąpieli. Ponadto nie wywołują reakcji alergicznych. 

Osoby kierujące się zasadami zdrowego stylu życia, ekologii i ochrony praw zwierząt, filozofią wegetariańską lub wegańską, a także alergicy na pewno znajdą tutaj coś dla siebie. 

Więcej

Odnowa biologiczna / SPA  Jest 5 produktów.

Pokazano 1 - 5 z 5 towarów
Pokazano 1 - 5 z 5 towarów