Scruby i peeling do ciała
W naszej szerokiej gamie przyjaznych dla środowiska naturalnego i zdrowia człowieka organicznych produktów, w niskich cenach, znajdują się także scruby i kosmetyki do peelingu dla ciała, stworzone zarówno z naturalnych składników,  jak i pozbawione niepotrzebnych konserwantów oraz innych szkodliwych substancji chemicznych, takich jak: fluor, SLS...
W naszej szerokiej gamie przyjaznych dla środowiska naturalnego i zdrowia człowieka organicznych produktów, w niskich cenach, znajdują się także scruby i kosmetyki do peelingu dla ciała, stworzone zarówno z naturalnych składników,  jak i pozbawione niepotrzebnych konserwantów oraz innych szkodliwych substancji chemicznych, takich jak: fluor, SLS i SLES. Dostępne u nas preparaty pomagają w złuszczaniu martwego naskórka i odświeżaniu zmęczonej skóry (scruby), a także w ujędrnieniu ciała i zwalczaniu cellitu. Nasze towary nie są testowane na zwierzętach, a ich opakowania mogą być poddawane recyklingowi.  

Osoby kierujące się zasadami zdrowego stylu życia, ekologii i ochrony praw zwierząt, filozofią wegetariańską lub wegańską, a także alergicy na pewno znajdą tutaj coś dla siebie.

Więcej

Scruby i peeling do ciała  Jest 2 produktów.

Pokazano 1 - 2 z 2 towarów
Pokazano 1 - 2 z 2 towarów