Mydła i żele w płynie

Wśród naszej gamy zdrowych oraz ekologicznych produktów, w atrakcyjnych cenach znajdują się również rożnego rodzaju mydła do ciała, bogate w składniki aktywne, oleje roślinne oraz zioła, czyniące skórę bardziej wypielęgnowaną i zdrową. Są to preparaty pozbawione zawartości zbędnych dodatków w postaci konserwantów i innej szkodliwej chemii np. S...

Wśród naszej gamy zdrowych oraz ekologicznych produktów, w atrakcyjnych cenach znajdują się również rożnego rodzaju mydła do ciała, bogate w składniki aktywne, oleje roślinne oraz zioła, czyniące skórę bardziej wypielęgnowaną i zdrową. Są to preparaty pozbawione zawartości zbędnych dodatków w postaci konserwantów i innej szkodliwej chemii np. SLS-y, PEG-y, parabeny, silikony czy donory formaldehydu. W naszej ofercie posiadamy różne rodzaje: oczyszczające, pielęgnujące, nawilżające, antybakteryjne i peelingujące przeznaczone do różnych typów skóry. Nasze produkty są delikatne, nie powodują reakcji alergicznej ani nie są nie testowane na zwierzętach, a ich opakowania łatwo poddają się recyklingowi. 



Osoby kierujące sie zasadami zdrowego stylu życia, ekologii i ochrony praw zwierząt, filozofią wegetariańską lub wegańską, a także alergicy na pewno znajdą tutaj coś dla siebie.

Więcej

Mydła i żele w płynie  Jest 4 produktów.

Pokazano 1 - 4 z 4 towarów
Pokazano 1 - 4 z 4 towarów