UWAGA! Urlop 16-25.06.2021 roku.
Zamówienia złożone w tym czasie będą realizowane począwszy od 28 czerwca 2021 roku.
Zamówienia złożone przed urlopem są wysyłane na bieżąco - w tym samym dniu lub w dniu kolejnym.
Zamówienia złożone do 15 czerwca (wtorek) do godziny 14:00 będą wysłane przed urlopem.

Dodatki do kąpieli

W naszej szerokiej gamie przyjaznych dla środowiska naturalnego i zdrowia człowieka organicznych produktów, w niskich cenach, znajdują się także dodatki do kąpieli , stworzone z naturalnych składników i minerałów. Są to takie preparaty jak: Sole do kąpieli, błoto antyceluitowe oraz rożnego typu emulsje i kosmetyki SPA. Dostępne u nas produkty s...

W naszej szerokiej gamie przyjaznych dla środowiska naturalnego i zdrowia człowieka organicznych produktów, w niskich cenach, znajdują się także dodatki do kąpieli , stworzone z naturalnych składników i minerałów. Są to takie preparaty jak: Sole do kąpieli, błoto antyceluitowe oraz rożnego typu emulsje i kosmetyki SPA. Dostępne u nas produkty stanowią pomoc w pielęgnacji ciała podczas relaksującej kąpieli. Ponadto nie wywołują reakcji alergicznych. Nasze towary nie są testowane na zwierzętach, a ich opakowania mogą być poddawane recyklingowi. 
 

Osoby kierujące się zasadami zdrowego stylu życia, ekologii i ochrony praw zwierząt, filozofią wegetariańską lub wegańską, a także alergicy na pewno znajdą tutaj coś dla siebie.

Więcej

Dodatki do kąpieli  Jest 12 produktów.

Pokazano 1 - 12 z 12 towarów
Pokazano 1 - 12 z 12 towarów