Dodatki do kąpieli

W naszej szerokiej gamie przyjaznych dla środowiska naturalnego i zdrowia człowieka organicznych produktów, w niskich cenach, znajdują się także dodatki do kąpieli , stworzone z naturalnych składników i minerałów. Są to takie preparaty jak: Sole do kąpieli, błoto antyceluitowe oraz rożnego typu emulsje i kosmetyki SPA. Dostępne u nas produkty s...

W naszej szerokiej gamie przyjaznych dla środowiska naturalnego i zdrowia człowieka organicznych produktów, w niskich cenach, znajdują się także dodatki do kąpieli , stworzone z naturalnych składników i minerałów. Są to takie preparaty jak: Sole do kąpieli, błoto antyceluitowe oraz rożnego typu emulsje i kosmetyki SPA. Dostępne u nas produkty stanowią pomoc w pielęgnacji ciała podczas relaksującej kąpieli. Ponadto nie wywołują reakcji alergicznych. Nasze towary nie są testowane na zwierzętach, a ich opakowania mogą być poddawane recyklingowi. 
 

Osoby kierujące się zasadami zdrowego stylu życia, ekologii i ochrony praw zwierząt, filozofią wegetariańską lub wegańską, a także alergicy na pewno znajdą tutaj coś dla siebie.

Więcej

Dodatki do kąpieli  Jest 6 produktów.

Pokazano 1 - 6 z 6 towarów
Pokazano 1 - 6 z 6 towarów