UWAGA! Urlop 16-25.06.2021 roku.
Zamówienia złożone w tym czasie będą realizowane począwszy od 28 czerwca 2021 roku.
Zamówienia złożone przed urlopem są wysyłane na bieżąco - w tym samym dniu lub w dniu kolejnym.
Zamówienia złożone do 15 czerwca (wtorek) do godziny 14:00 będą wysłane przed urlopem.

Łagodne oczyszczenie i demakijaż
W naszej szerokiej gamie przyjaznych dla środowiska naturalnego i zdrowia człowieka produktów, w niskich cenach, znajdują się także rożnego rodzaju kosmetyki do demakijażu i oczyszczenia, stworzone zarówno z naturalnych składników, jak i pozbawione niepotrzebnych oraz szkodliwych chemicznych substancji. Dostępne u nas preparaty stanowią podstawę...
W naszej szerokiej gamie przyjaznych dla środowiska naturalnego i zdrowia człowieka produktów, w niskich cenach, znajdują się także rożnego rodzaju kosmetyki do demakijażu i oczyszczenia, stworzone zarówno z naturalnych składników, jak i pozbawione niepotrzebnych oraz szkodliwych chemicznych substancji. Dostępne u nas preparaty stanowią podstawę zdrowego wyglądu, skutecznie likwidując zanieczyszczenia twarzy, bez wysuszania skóry.  Nasze towary nie są testowane na zwierzętach, a ich opakowania są poddawane recyklingowi. 
 

Osoby kierujące się zasadami zdrowego stylu życia, ekologii i ochrony praw zwierząt, filozofią wegetariańską lub wegańską, a także alergicy na pewno znajdą tutaj coś dla siebie.

Więcej

Łagodne oczyszczenie i demakijaż  Jest 20 produktów.

na stronę
Pokazano 1 - 12 z 20 towarów
Pokazano 1 - 12 z 20 towarów