UWAGA! W dniach 27 i 28 stycznia 2022 roku (czwartek i piątek) sklep w Lublinie będzie NIECZYNNY. Zamówienia będą wysyłane w ciągu 48 godzin. Za utrudnienia przepraszamy..

Łagodne oczyszczenie i demakijaż
W naszej szerokiej gamie przyjaznych dla środowiska naturalnego i zdrowia człowieka produktów, w niskich cenach, znajdują się także rożnego rodzaju kosmetyki do demakijażu i oczyszczenia, stworzone zarówno z naturalnych składników, jak i pozbawione niepotrzebnych oraz szkodliwych chemicznych substancji. Dostępne u nas preparaty stanowią podstawę...
W naszej szerokiej gamie przyjaznych dla środowiska naturalnego i zdrowia człowieka produktów, w niskich cenach, znajdują się także rożnego rodzaju kosmetyki do demakijażu i oczyszczenia, stworzone zarówno z naturalnych składników, jak i pozbawione niepotrzebnych oraz szkodliwych chemicznych substancji. Dostępne u nas preparaty stanowią podstawę zdrowego wyglądu, skutecznie likwidując zanieczyszczenia twarzy, bez wysuszania skóry.  Nasze towary nie są testowane na zwierzętach, a ich opakowania są poddawane recyklingowi. 
 

Osoby kierujące się zasadami zdrowego stylu życia, ekologii i ochrony praw zwierząt, filozofią wegetariańską lub wegańską, a także alergicy na pewno znajdą tutaj coś dla siebie.

Więcej

Łagodne oczyszczenie i demakijaż  Jest 18 produktów.

na stronę
Pokazano 1 - 12 z 18 towarów
Pokazano 1 - 12 z 18 towarów