Proszki do zębów
W naszej szerokiej gamie przyjaznych dla środowiska naturalnego i zdrowia człowieka organicznych produktów, w niskich cenach, znajdują się także proszki do zębów, stworzone zarówno z naturalnych składników,  jak i pozbawione niepotrzebnych konserwantów oraz innych szkodliwych substancji chemicznych, takich jak: fluor, SLS i SLES. Dostępne u nas ...
W naszej szerokiej gamie przyjaznych dla środowiska naturalnego i zdrowia człowieka organicznych produktów, w niskich cenach, znajdują się także proszki do zębów, stworzone zarówno z naturalnych składników,  jak i pozbawione niepotrzebnych konserwantów oraz innych szkodliwych substancji chemicznych, takich jak: fluor, SLS i SLES. Dostępne u nas preparaty stanowią pomoc w pielęgnacji jamy ustnej, zarówno dziąseł jak i zębów. Niektóre z nich zapobiegają chorobom dziąseł, brzydkiemu zapachowi, a jeszcze inne przeciwdziałają osadzaniu się kamienia nazębnego oraz wybielają zęby. Nasze towary nie są testowane na zwierzętach, a ich opakowania mogą być poddawane recyklingowi. 
 

Osoby kierujące się zasadami zdrowego stylu życia, ekologii i ochrony praw zwierząt, filozofią wegetariańską lub wegańską, a także alergicy na pewno znajdą tutaj coś dla siebie.

Więcej

Proszki do zębów  Jest 2 produktów.

Pokazano 1 - 2 z 2 towarów
Pokazano 1 - 2 z 2 towarów