Olejki do twarzy
Posiadamy szeroki wybór  interesujących produktów, przyjaznych dla środowiska i zdrowia człowieka, w przystępnych cenach, takie jak rożnego rodzaju olejki do twarzy. Są one bogate w składniki aktywne, oleje roślinne oraz zioła, a także czynią skórę bardziej wypielęgnowaną i zdrowszą. Nasze preparaty nie posiadają zbędnych dodatków w postaci kons...
Posiadamy szeroki wybór  interesujących produktów, przyjaznych dla środowiska i zdrowia człowieka, w przystępnych cenach, takie jak rożnego rodzaju olejki do twarzy. Są one bogate w składniki aktywne, oleje roślinne oraz zioła, a także czynią skórę bardziej wypielęgnowaną i zdrowszą. Nasze preparaty nie posiadają zbędnych dodatków w postaci konserwantów ani innego typu szkodliwych substancji chemicznych, takich jak np. SLS, PEG czy parabeny, sztuczne barwniki, silikony czy donory formaldehydu. Ponadto są delikatne dla skóry, nie powodują reakcji alergicznej ani nie są testowane na zwierzętach, a ich opakowania łatwo poddają się biodegradacji. 

Osoby kierujące się zasadami zdrowego stylu życia, ekologii i ochrony praw zwierząt, filozofią wegetariańską lub wegańską, a także alergicy na pewno znajdą tutaj coś dla siebie. 

Więcej

Olejki do twarzy  Jest 7 produktów.

Pokazano 1 - 7 z 7 towarów
Pokazano 1 - 7 z 7 towarów