Naturalna koloryzacja

W naszej ofercie tanich, zdrowych oraz ekologicznych produktów, posiadamy również naturalne farby do włosów, bez niepotrzebnych dodatków w postaci niezdrowych substancji konserwujących oraz innych. Jak wszystkie pozostałe rodzaje kosmetyków dostępnych w naszym sklepie, również te są przyjazne i delikatne dla skóry głowy i włosów, hipoalergiczne...

W naszej ofercie tanich, zdrowych oraz ekologicznych produktów, posiadamy również naturalne farby do włosów, bez niepotrzebnych dodatków w postaci niezdrowych substancji konserwujących oraz innych. Jak wszystkie pozostałe rodzaje kosmetyków dostępnych w naszym sklepie, również te są przyjazne i delikatne dla skóry głowy i włosów, hipoalergiczne, nie testowane na zwierzętach, a ich opakowania poddawane są recyklingowi. Produkty te przeznaczone są do rożnego typu włosów, posiadają w swej zawartości cenne ekstrakty  roślinne i ziołowe. Taka zawartość pomaga tym preparatom pomaga przeciwdziałać takim problemom jak osłabione, pozbawione blasku i wypadające  włosy. 

Osoby kierujące się zasadami zdrowego stylu życia, ekologii i ochrony praw zwierząt, filozofią wegetariańską lub wegańską, a także alergicy na pewno znajdą tutaj coś dla siebie. 

Więcej

Naturalna koloryzacja  Jest 21 produktów.

na stronę
Pokazano 1 - 12 z 21 towarów
Pokazano 1 - 12 z 21 towarów