UWAGA! W dniach 27 i 28 stycznia 2022 roku (czwartek i piątek) sklep w Lublinie będzie NIECZYNNY. Zamówienia będą wysyłane w ciągu 48 godzin. Za utrudnienia przepraszamy..

Naturalna koloryzacja

W naszej ofercie tanich, zdrowych oraz ekologicznych produktów, posiadamy również naturalne farby do włosów, bez niepotrzebnych dodatków w postaci niezdrowych substancji konserwujących oraz innych. Jak wszystkie pozostałe rodzaje kosmetyków dostępnych w naszym sklepie, również te są przyjazne i delikatne dla skóry głowy i włosów, hipoalergiczne...

W naszej ofercie tanich, zdrowych oraz ekologicznych produktów, posiadamy również naturalne farby do włosów, bez niepotrzebnych dodatków w postaci niezdrowych substancji konserwujących oraz innych. Jak wszystkie pozostałe rodzaje kosmetyków dostępnych w naszym sklepie, również te są przyjazne i delikatne dla skóry głowy i włosów, hipoalergiczne, nie testowane na zwierzętach, a ich opakowania poddawane są recyklingowi. Produkty te przeznaczone są do rożnego typu włosów, posiadają w swej zawartości cenne ekstrakty  roślinne i ziołowe. Taka zawartość pomaga tym preparatom pomaga przeciwdziałać takim problemom jak osłabione, pozbawione blasku i wypadające  włosy. 

Osoby kierujące się zasadami zdrowego stylu życia, ekologii i ochrony praw zwierząt, filozofią wegetariańską lub wegańską, a także alergicy na pewno znajdą tutaj coś dla siebie. 

Więcej

Naturalna koloryzacja  Jest 23 produktów.

na stronę
Pokazano 1 - 12 z 23 towarów
Pokazano 1 - 12 z 23 towarów