UWAGA! W dniach 27 i 28 stycznia 2022 roku (czwartek i piątek) sklep w Lublinie będzie NIECZYNNY. Zamówienia będą wysyłane w ciągu 48 godzin. Za utrudnienia przepraszamy..

Preparaty na dziąsła
W naszej szerokiej gamie przyjaznych dla środowiska naturalnego i zdrowia człowieka organicznych produktów, w niskich cenach, znajdują się także preparaty na dziąsła , stworzone zarówno z naturalnych składników,  jak i pozbawione niepotrzebnych konserwantów oraz innych szkodliwych substancji chemicznych, takich jak: fluor, SLS, SLES czy PEG-i. D...
W naszej szerokiej gamie przyjaznych dla środowiska naturalnego i zdrowia człowieka organicznych produktów, w niskich cenach, znajdują się także preparaty na dziąsła , stworzone zarówno z naturalnych składników,  jak i pozbawione niepotrzebnych konserwantów oraz innych szkodliwych substancji chemicznych, takich jak: fluor, SLS, SLES czy PEG-i. Dostępne u nas preparaty stanowią pomoc w pielęgnacji jamy ustnej, skierowaną na wzmocnienie i regenerację dziąseł. Ponadto nie wywołują reakcji alergicznych. Nasze towary nie są testowane na zwierzętach, a ich opakowania mogą być poddawane recyklingowi.  

Osoby kierujące się zasadami zdrowego stylu życia, ekologii i ochrony praw zwierząt, filozofią wegetariańską lub wegańską, a także alergicy na pewno znajdą tutaj coś dla siebie.

Więcej

Preparaty na dziąsła  Jest 3 produktów.

Pokazano 1 - 3 z 3 towarów
Pokazano 1 - 3 z 3 towarów