Twarz

W naszym sklepie posiadamy duży prozdrowotnych oraz proekologicznych produktów, w atrakcyjnych cenach. Są to również rożnego rodzaju naturalne kosmetyki do twarzy, bez zbędnych dodatków w postaci konserwantów i innych potencjalnie szkodliwych substancji. Można znaleźć tutaj, takie preparaty jak: kosmetyki do peelingu, demakijażu, mydełka do twa...

W naszym sklepie posiadamy duży prozdrowotnych oraz proekologicznych produktów, w atrakcyjnych cenach. Są to również rożnego rodzaju naturalne kosmetyki do twarzy, bez zbędnych dodatków w postaci konserwantów i innych potencjalnie szkodliwych substancji. Można znaleźć tutaj, takie preparaty jak: kosmetyki do peelingu, demakijażu, mydełka do twarzy, maseczki, glinki, toniki, hydrolaty, kremy, balsamy itd. Często posiadają wysoką zawartość substancji aktywnych, ekstraktów ziołowych i roślinnych. Nasze towary nie są testowane na zwierzętach, a ich opakowania są poddawane recyklingowi.  

Osoby kierujące się zasadami zdrowego stylu życia, ekologii i ochrony praw zwierząt, filozofią wegetariańską lub wegańską, a także alergicy na pewno znajdą tutaj coś dla siebie.

Więcej

Twarz  Jest 59 produktów.

na stronę
Pokazano 1 - 12 z 59 towarów
Pokazano 1 - 12 z 59 towarów

Filtruj produkty

Włączone filtry:
    Pojemność (zakres)