UWAGA! Urlop 16-25.06.2021 roku.
Zamówienia złożone w tym czasie będą realizowane począwszy od 28 czerwca 2021 roku.
Zamówienia złożone przed urlopem są wysyłane na bieżąco - w tym samym dniu lub w dniu kolejnym.
Zamówienia złożone do 15 czerwca (wtorek) do godziny 14:00 będą wysłane przed urlopem.

Maseczki i glinki
W naszej ofercie przyjaznych dla środowiska naturalnego i zdrowia człowieka produktów, w przystępnych cenach są również rożnego rodzaju naturalne kosmetyki jak maseczki i glinki, pozbawione potencjalnie szkodliwych konserwantów i innych chemicznych substancji. Dostępne u nas preparaty zapewniają  właściwą pielęgnację twarzy sprawiającą, iż staj...
W naszej ofercie przyjaznych dla środowiska naturalnego i zdrowia człowieka produktów, w przystępnych cenach są również rożnego rodzaju naturalne kosmetyki jak maseczki i glinki, pozbawione potencjalnie szkodliwych konserwantów i innych chemicznych substancji. Dostępne u nas preparaty zapewniają  właściwą pielęgnację twarzy sprawiającą, iż staje się ona gładka i oczyszczona. Ponadto znajdujące się u nas towary nie wywołują reakcji alergicznej, nie są testowane na zwierzętach, a ich opakowania są łatwo poddawalne biodegradacji.
  

Osoby kierujące sie zasadami zdrowego stylu życia, ekologii i ochrony praw zwierząt, filozofią wegetariańską lub wegańską, a także alergicy na pewno znajdą tutaj coś dla siebie.


Więcej

Maseczki i glinki  Jest 37 produktów.

na stronę
Pokazano 1 - 12 z 37 towarów
Pokazano 1 - 12 z 37 towarów