UWAGA! W dniach 27 i 28 stycznia 2022 roku (czwartek i piątek) sklep w Lublinie będzie NIECZYNNY. Zamówienia będą wysyłane w ciągu 48 godzin. Za utrudnienia przepraszamy..

Maseczki i glinki
W naszej ofercie przyjaznych dla środowiska naturalnego i zdrowia człowieka produktów, w przystępnych cenach są również rożnego rodzaju naturalne kosmetyki jak maseczki i glinki, pozbawione potencjalnie szkodliwych konserwantów i innych chemicznych substancji. Dostępne u nas preparaty zapewniają  właściwą pielęgnację twarzy sprawiającą, iż staj...
W naszej ofercie przyjaznych dla środowiska naturalnego i zdrowia człowieka produktów, w przystępnych cenach są również rożnego rodzaju naturalne kosmetyki jak maseczki i glinki, pozbawione potencjalnie szkodliwych konserwantów i innych chemicznych substancji. Dostępne u nas preparaty zapewniają  właściwą pielęgnację twarzy sprawiającą, iż staje się ona gładka i oczyszczona. Ponadto znajdujące się u nas towary nie wywołują reakcji alergicznej, nie są testowane na zwierzętach, a ich opakowania są łatwo poddawalne biodegradacji.
  

Osoby kierujące sie zasadami zdrowego stylu życia, ekologii i ochrony praw zwierząt, filozofią wegetariańską lub wegańską, a także alergicy na pewno znajdą tutaj coś dla siebie.


Więcej

Maseczki i glinki  Jest 35 produktów.

na stronę
Pokazano 1 - 12 z 35 towarów
Pokazano 1 - 12 z 35 towarów