Płatności w sklepie Zdrowomania.pl
Płatności za zamówienie w sklepie Zdrowomania.pl można dokonać według poniższych sposobów:

1. Przedpłata w formie przelewu bankowego na konto:
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "LUBLIMA" Paweł Limek
Nr konta: 76 1140 2004 0000 3402 8245 3002 (mBank)

2. Za pobraniem, przy odbiorze przesyłki od kuriera, w paczkomacie lub przy odbiorze osobistym po uprzednim zaznaczeniu tej usługi.

3. Poprzez bramkę płatności online paynow.pl (prowadzoną przez mBank), która oferuje szybkie przelewy i zapłatę BLIKIEM. W przypadku nieudanej płatności istnieje możliwość jej ponowienia. Zalogowani użytkownicy znajdą tą opcję na stronie "Moje zamówienia" po rozwinięciu szczegółów konkretnego zamówienia. W tym celu należy wybrać niebieski przycisk "Ponów płatność przez paynow.pl" widoczny nad tabelą z wyszczególnionymi towarami. Niezalogowani klienci mogą ponowić płatność powracając do strony operatora dostępnej w historii przeglądarki lub klikając "Status transakcji" w dostarczonej przez paynow wiadomości email. W przypadku braku płatności po 1 godzinie od rozpoczęcia transakcji zamówienie zostanie anulowane.
4. Poprzez bramkę płatności online PayU.pl, która oferuje następujące formy zapłaty: szybkie przelewy, BLIK, karty płatnicze VISA, portfele elektroniczne (Google Pay, Masterpass, Visa Checkout), płacę później (PayPo, Twisto).

logo paynowlogo payu logo bliklogo visa