Marki: Tam są 42 marki

na stronę
Pokazano 1 - 9 z 42 towarów
  • Beauty Formulas

    Beauty Formulas to brytyjska marka firmy Drammock International Ltd z Leeds, która powstała w 1984 roku. Ich produkty sprzedawane są do ponad 55 krajów na całym świecie. W swoim portfolio posiadają całą gamę kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała, higieny ustnej itp. Produkty BF spełniają standardy Unii Europejskiej.
  • Dary Natury

    Dary Natury to polska firma działająca w branży zielarskiej oraz zdrowej żywność. Ma swą siedzibę w malowniczej, ukrytej wśród lasów wiosce Koryciny w południowej części województwa podlaskiego. W asortymencie firmy można znaleźć herbaty, przyprawy, zioła, oleje oraz wiele innych zdrowych, naturalnych produktów. Znacząca część produkcji pochodzi z surowców zebranych ze stanu naturalnego lub z plonów rolnictwa ekologicznego. Dzięki pasji, doświadczeniu i wiedzy z zakresu zielarstwa i zdrowego żywienia Dary Natury oferują szeroką gamę produktów o bardzo wysokiej jakości.
  • Ecodenta

    Ecodenta jest marką litewskiej firmy BIOK laboratorija z siedzibą w Wilnie. Marka specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości kosmetyków do higieny jamy ustnej. Firma łączy innowacje i to co najlepsze z natury. Ich pasty do zębów zawierają Kalident - naturalne źródło wapnia, które wzmacnia szkliwo i wypełnia mikropęknięcia i zadrapania. Kalident ma taki sam skład chemiczny jak szkliwo. Udowodniono naukowo, że przywraca mineralną strukturę szkliwa i pomaga uniknąć próchnicy. Stosują naturalne składniki aktywne, które pozytywnie oddziałują na kondycję zębów. Pasty do zębów Ecodenta opracowywane są we współpracy z Litewskim Uniwersytetem Nauk o Zdrowiu.
Pokazano 1 - 9 z 42 towarów