Marki: Tam są 53 marki

na stronę
Pokazano 1 - 12 z 53 towarów
 • Beauty Formulas

  Beauty Formulas to brytyjska marka firmy Drammock International Ltd z Leeds, która powstała w 1984 roku. Ich produkty sprzedawane są do ponad 55 krajów na całym świecie. W swoim portfolio posiadają całą gamę kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała, higieny ustnej itp. Produkty BF spełniają standardy Unii Europejskiej.
 • Dary Natury

  Dary Natury to polska firma działająca w branży zielarskiej oraz zdrowej żywność. Ma swą siedzibę w malowniczej, ukrytej wśród lasów wiosce Koryciny w południowej części województwa podlaskiego. W asortymencie firmy można znaleźć herbaty, przyprawy, zioła, oleje oraz wiele innych zdrowych, naturalnych produktów. Znacząca część produkcji pochodzi z surowców zebranych ze stanu naturalnego lub z plonów rolnictwa ekologicznego. Dzięki pasji, doświadczeniu i wiedzy z zakresu zielarstwa i zdrowego żywienia Dary Natury oferują szeroką gamę produktów o bardzo wysokiej jakości.
 • Dr. Konopka's

  Dr. Konopka's to marka mająca swoje korzenie w Estonii. Dr Konopka był farmaceutą, który w 1931 roku otworzył małą aptekę na przedmieściach Tallina. Doktor w oparciu o naturalne składniki opracował wiele autorskich produktów, w tym krem przyśpieszający gojenie ran, antybakteryjne mydło na bazie octanu glinu, czy ponad 150 organicznych olejków do włosów. Jego towary szybko zyskały na popularności i w niedługim czasie rozpoczął dystrybucję do aptek sąsiadujących miast. W 2013 roku firma Eurobio Lab postanawia odtworzyć receptury aptekarza z Tallina i tym samym dostarczyć wymagającym konsumentom najwyższej jakości kosmetyków.
 • Ecodenta

  Ecodenta jest marką litewskiej firmy BIOK laboratorija z siedzibą w Wilnie. Marka specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości kosmetyków do higieny jamy ustnej. Firma łączy innowacje i to co najlepsze z natury. Ich pasty do zębów zawierają Kalident - naturalne źródło wapnia, które wzmacnia szkliwo i wypełnia mikropęknięcia i zadrapania. Kalident ma taki sam skład chemiczny jak szkliwo. Udowodniono naukowo, że przywraca mineralną strukturę szkliwa i pomaga uniknąć próchnicy. Stosują naturalne składniki aktywne, które pozytywnie oddziałują na kondycję zębów. Pasty do zębów Ecodenta opracowywane są we współpracy z Litewskim Uniwersytetem Nauk o Zdrowiu.
Pokazano 1 - 12 z 53 towarów