NA-OZ1-1745

Naturalne Aromaty

5904689140550

Olejek zapachowy ANANAS 10ml Naturalne Aromaty

W magazynie

Nowy produkt

6,29 zł

62,90 zł za 100 ml

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 62 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 62 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,19 zł.


Uwaga:  Producent w 2023 roku będzie sukcesywnie zmieniał opakowania olejków. Zmiana dotyczy pojemności nadrukowanej na kartoniku i buteleczce. W nowym wariancie jest nadrukowana pojemność sprecyzowana / pojemność gwarantowana 10ml. W zeszłorocznych partiach towaru dominują opakowania z pojemnością 12 ml + / - 2ml. W kolejnych dostawach będzie coraz więcej olejków z pojemnością 10ml. W najbliższym czasie, w miarę możliwości zmienimy zdjęcia olejków.


Olejek zapachowy "Ananas" to atrakcyjna kompozycja wielu składników, z którego większość jest pochodzenia syntetycznego z udziałem substancji wzmacniających zapach. Olejek ma bardzo szerokie zastosowanie - sprawdzi się w każdym domu. Gwarancja wysokiej jakości i niezapomnianych wrażeń zapachowych. Buteleczka z zakraplaczem pozwoli Ci na wygodne dozowanie olejku.

Przykładowe zastosowanie i sposób użycia:

  • Do aromatyzacji pomieszczenia przy pomocy kominka - do misy kominka wlej niewielką ilość wody. Następnie aplikuj 4-10 kropel olejku. W dolnej części umieść podgrzewacz typu tealight i zapal go. Pod wpływem ciepła olejek zacznie parować i uwalniać zapach.
  • Dodać kilka kropli olejku do proszku do prania lub skroplić nim prane uprania.
  • Wlać kilka kropli olejku do wiadra z wodą i myj nią podłogę.
  • Nasączyć gazik olejkiem i wciągnąć na początku odkurzania, w celu aromatyzowania powietrza.
  • Skroplić olejkiem wycieraczkę pod domem lub w samochodzie.
  • Skroplić olejkiem wyschniętą choinkę zapachowa do auta.

Specyfikacja produktu:
Producent:Naturalne Aromaty
Pojemność:10 ml
Kompozycja zapachowa:ANANAS
Skład:Perfum
Przedmiot oferty:kartonik oraz szklana butelka z kroplomierzem wypełniona olejkiem zapachowym
Środki bezpieczeństwa:Nie stosować doustnie. Nie stosować w czasie ciąży. Nie stosować na skórę. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Unikaj kontaktu z oczami. W przypadku stosowania przez osoby przewlekle chore, niepełnosprawne, nieletnie lub w podeszłym wielu należy skonsultować ten fakt z lekarzem lub farmaceutą. Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją.

Producent:

Naturalne Aromaty Sp. z o.o.

ul. Kasztanowa 39, 32-020 Wieliczka

Pojemność netto (w ml)10
Aromat olejkuANANAS

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: