UWAGA! W związku z zagrożeniem epidemicznym odbiory zamówień i zakupy na miejscu w sklepie w Lublinie nie są możliwe do odwołania.
Obecnie czas realizacji i wysyłki zamówień wynosi do 3 dni roboczych. Za utrudnienia przepraszamy.

SANITY-M403

5907438982005

Gruszka dla dzieci KATAR STOP nr 2 Sanity

Ten produkt nie jest już dostępny

Nowy produkt


4,49 zł

-20%

3,59 złz VAT

Obniżona cena:

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


Unikatowa i bezpieczna zaokrąglona końcówka. Bezpieczna dla skóry. Nie zawiera ftalanów.

Gruszka to wysokiej jakości wyrób medyczny spełniający wysokie wymagania i normy bezpieczeństwa. Prezentowany model przeznaczony jest dla dzieci. Jest wykonana z najlepszej klasy materiałów plastycznych. Miękka i zaokrąglona końcówka zapewnia bezpieczeństwo i komfort w trakcie stosowania. Gruszka Katar Stop dla dzieci to proste i zarazem skuteczne rozwiązanie na zatkane drogi oddechowe. Korzystanie z Gruszki i regularne oczyszczanie dróg minimalizuje ryzyko poważnych stanów zapalnych np. ucha środkowego lub zatok. Gruszka przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji i udrażniania dróg oddechowych. Systematyczne stosowanie zmniejsza ryzyko infekcji ucha środkowego i zatok, ułatwia oddychanie i zasypianie.

Sposób użycia:

  • Na sucho – zasysanie Udrażnianie nosa z wydzieliny kataralnej oraz oczyszczanie uszu z wody i woskowiny.
  • Na mokro – irygacja oczyszczanie wodą nosa, podrażnionej skóry lub części intymnych.

Marka Sanity® jest obecna na rynku polskim już od 20 lat jako marka jakościowych i funkcjonalnych produktów medycznych, ułatwiających powrót do zdrowia oraz codzienną profilaktykę zdrowia i pielęgnację całej rodziny. Ich wyroby spełniają wymagania najsurowszych norm bezpieczeństwa, pozytywnie przeszły testy kliniczne i otrzymały odpowiednie certyfikaty potwierdzające zgodność ze standardami Unii Europejskiej.

Specyfikacja:

Producent:Sanity
Kraj pochodzenia:Polska
Przeznaczenie:Dla dzieci
Sposób użycia:Ściśnij gruszkę i przyłóż końcówkę do nosa lub ucha dziecka, a następnie delikatnie zasysaj wydzielinę. Przed każdym użyciem wymyj gruszkę bieżącą wodą, a następnie włóż do gotującej się wody na kilka minut. 
Uwagi:Produkt nie nadaje się do kuchenki mikrofalowej. Nie należy stosować środków dezynfekujących. W razie ewentualnego uszkodzenia wyrzucić gruszkę do kosza. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. 

Opinie

Napisz opinię

Gruszka dla dzieci KATAR STOP nr 2 Sanity

Gruszka dla dzieci KATAR STOP nr 2 Sanity

Unikatowa i bezpieczna zaokrąglona końcówka. Bezpieczna dla skóry. Nie zawiera ftalanów.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

2 innych produktów w tej samej kategorii: