SANITY-M402

  5907438987000

  Gruszka dla dzieci 6-12 miesięcy Sanity

  W magazynie

  Nowy produkt

  4,99 zł

  4,99 zł za 1 sztukę

  Kupując teraz ten produkt otrzymasz 49 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 49 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,15 zł.


  Unikatowa i bezpieczna zaokrąglona końcówka. Bezpieczna dla skóry. Nie zawiera ftalanów.

  Gruszka to wysokiej jakości wyrób medyczny spełniający wysokie wymagania i normy bezpieczeństwa. Prezentowany model przeznaczony jest dla dzieci w wieku 6-12 miesięcy. Jest wykonana z najlepszej klasy materiałów plastycznych. Miękka i zaokrąglona końcówka zapewnia bezpieczeństwo i komfort w trakcie stosowania. Gruszka Katar Stop dla dorosłych to proste i zarazem skuteczne rozwiązanie na zatkane drogi oddechowe. Korzystanie z Gruszki i regularne oczyszczanie dróg minimalizuje ryzyko poważnych stanów zapalnych np. ucha środkowego lub zatok. Gruszka przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji i udrażniania dróg oddechowych. Systematyczne stosowanie zmniejsza ryzyko infekcji ucha środkowego i zatok, ułatwia oddychanie i zasypianie.

  Sposób użycia:

  • Na sucho – zasysanie Udrażnianie nosa z wydzieliny kataralnej oraz oczyszczanie uszu z wody i woskowiny.
  • Na mokro – irygacja oczyszczanie wodą nosa, podrażnionej skóry lub części intymnych.

  Marka Sanity® jest obecna na rynku polskim już od 20 lat jako marka jakościowych i funkcjonalnych produktów medycznych, ułatwiających powrót do zdrowia oraz codzienną profilaktykę zdrowia i pielęgnację całej rodziny. Ich wyroby spełniają wymagania najsurowszych norm bezpieczeństwa, pozytywnie przeszły testy kliniczne i otrzymały odpowiednie certyfikaty potwierdzające zgodność ze standardami Unii Europejskiej.

  Specyfikacja:

  Producent:Sanity
  Kraj pochodzenia:Polska
  Przeznaczenie:Dla dorosłych
  Sposób użycia:Ściśnij gruszkę i przyłóż końcówkę do nosa lub ucha dziecka, a następnie delikatnie zasysaj wydzielinę. Przed każdym użyciem wymyj gruszkę bieżącą wodą, a następnie włóż do gotującej się wody na kilka minut. 
  Uwagi:Produkt nie nadaje się do kuchenki mikrofalowej. Nie należy stosować środków dezynfekujących. W razie ewentualnego uszkodzenia wyrzucić gruszkę do kosza. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. 

  Opinie

  Napisz opinię

  Gruszka dla dzieci 6-12 miesięcy Sanity

  Gruszka dla dzieci 6-12 miesięcy Sanity

  Unikatowa i bezpieczna zaokrąglona końcówka. Bezpieczna dla skóry. Nie zawiera ftalanów.

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  1 innych produktów w tej samej kategorii: