SANITY-M402

5907438987000

Gruszka dla dzieci 6-12 miesięcy Sanity

Ten produkt nie jest już dostępny

Nowy produkt


4,99 zł

4,99 zł za 1 sztukę

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 49 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 49 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,15 zł.


Unikatowa i bezpieczna zaokrąglona końcówka. Bezpieczna dla skóry. Nie zawiera ftalanów.

Gruszka to wysokiej jakości wyrób medyczny spełniający wysokie wymagania i normy bezpieczeństwa. Prezentowany model przeznaczony jest dla dzieci w wieku 6-12 miesięcy. Jest wykonana z najlepszej klasy materiałów plastycznych. Miękka i zaokrąglona końcówka zapewnia bezpieczeństwo i komfort w trakcie stosowania. Gruszka Katar Stop dla dorosłych to proste i zarazem skuteczne rozwiązanie na zatkane drogi oddechowe. Korzystanie z Gruszki i regularne oczyszczanie dróg minimalizuje ryzyko poważnych stanów zapalnych np. ucha środkowego lub zatok. Gruszka przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji i udrażniania dróg oddechowych. Systematyczne stosowanie zmniejsza ryzyko infekcji ucha środkowego i zatok, ułatwia oddychanie i zasypianie.

Sposób użycia:

  • Na sucho – zasysanie Udrażnianie nosa z wydzieliny kataralnej oraz oczyszczanie uszu z wody i woskowiny.
  • Na mokro – irygacja oczyszczanie wodą nosa, podrażnionej skóry lub części intymnych.

Marka Sanity® jest obecna na rynku polskim już od 20 lat jako marka jakościowych i funkcjonalnych produktów medycznych, ułatwiających powrót do zdrowia oraz codzienną profilaktykę zdrowia i pielęgnację całej rodziny. Ich wyroby spełniają wymagania najsurowszych norm bezpieczeństwa, pozytywnie przeszły testy kliniczne i otrzymały odpowiednie certyfikaty potwierdzające zgodność ze standardami Unii Europejskiej.

Specyfikacja:

Producent: Sanity
Kraj pochodzenia: Polska
Przeznaczenie: Dla dorosłych
Sposób użycia: Ściśnij gruszkę i przyłóż końcówkę do nosa lub ucha dziecka, a następnie delikatnie zasysaj wydzielinę. Przed każdym użyciem wymyj gruszkę bieżącą wodą, a następnie włóż do gotującej się wody na kilka minut. 
Uwagi: Produkt nie nadaje się do kuchenki mikrofalowej. Nie należy stosować środków dezynfekujących. W razie ewentualnego uszkodzenia wyrzucić gruszkę do kosza. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. 

Opinie

Napisz opinię

Gruszka dla dzieci 6-12 miesięcy Sanity

Gruszka dla dzieci 6-12 miesięcy Sanity

Unikatowa i bezpieczna zaokrąglona końcówka. Bezpieczna dla skóry. Nie zawiera ftalanów.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

1 innych produktów w tej samej kategorii: