SANITY-M401

Sanity

5907438901730

Kompres żelowy ciepły/zimny FLEX MEDIUM 21×22 cm Sanity

W magazynie

Nowy produkt

Uwaga: ostatnie sztuki w magazynie!

27,99 zł

-20%

22,39 zł

Obniżona cena:

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


Kompres żelowy  Sanity 21×22 cm pomaga w urazach i wspomaga leczenie przewlekłego bólu. Przygotowanie kompresu na zimno jest możliwe poprzez pozostawienie żelu w zamrażarce, natomiast na ciepło np. z wykorzystaniem mikrofalówki bądź garnka z gorącą wodą. Profesjonalny kompres przyda się podczas gorączki, czy też w terapii różnego typu kontuzji aparatu ruchu.
MediumZastosowanie.png

ZIMNE OKŁADY
Pomaga w urazach, takich jak skręcenia i zwichnięcia stawów dłoni, stłuczenia ręki, naderwanie ścięgien. Łagodzi przewlekły ból spowodowany urazami układu mięśniowo-szkieletowego, a także bóle zębów i głowy. Zmniejsza obrzęk, stany zapalne, zaczerwienienia. Przyśpiesza wchłaniania krwiaków, siniaków, łagodzenia drobnych stłuczeń. Obniża temperaturę ciała w trakcie gorączki, łagodzi poparzenia. Pomaga zatamować krwotok z nosa.

CIEPŁE OKŁADY
Wspomaga leczenie przewlekłego bólu mięśniowo-szkieletowego. Ogranicza skurcze mięśni (np. ból pleców, bóle menstruacyjne, skurcze nóg). Przynosi ulgę w trakcie reumatoidalnego zapalenia stawów i bólu.

ZIMNE OKŁADY
KompresInstrukcja_1-300x218.png
Umieść kompres w zamrażarce na minimum 2 godziny

CIEPŁE OKŁADY

W kuchence mikrofalowej podgrzewaj ok. 4 minuty w temperaturze rozmrażania lub zanurz kompres w gorącej wodzie na ok. 5 minut.


Osusz, włóż do ochronnego pokrowca, a następnie zastosuj na ciało. Nie należy stosować kompresu bezpośrednio na rany. Przeciwwskazania do stosowania znajdują się w załączonej wewnątrz opakowania broszurze informacyjnej.

Marka Sanity® jest obecna na rynku polskim już od 20 lat jako marka jakościowych i funkcjonalnych produktów medycznych, ułatwiających powrót do zdrowia oraz codzienną profilaktykę zdrowia i pielęgnację całej rodziny. Ich wyroby spełniają wymagania najsurowszych norm bezpieczeństwa, pozytywnie przeszły testy kliniczne i otrzymały odpowiednie certyfikaty potwierdzające zgodność ze standardami Unii Europejskiej.

Specyfikacja:

Producent: Sanity
Kraj pochodzenia: Polska
Wymiary: 21x22 cm
Zastosowanie: Do okładów na ciepło i zimno

Opinie

Napisz opinię

Kompres żelowy ciepły/zimny FLEX MEDIUM 21×22 cm Sanity

Kompres żelowy ciepły/zimny FLEX MEDIUM 21×22 cm Sanity

Elastyczny nawet przy -18° C

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

4 innych produktów w tej samej kategorii: