SANITY-M400

  Sanity

  5907438902089

  Kompres żelowy ciepły/zimny FLEX MINI 10×10 cm Sanity

  Ten produkt nie jest już dostępny

  Nowy produkt


  14,99 zł

  -20%

  11,99 złz VAT

  Obniżona cena:

  Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


  Kompres żelowy  Sanity 10×10 cm pomaga w urazach i wspomaga leczenie przewlekłego bólu. Przygotowanie kompresu na zimno jest możliwe poprzez pozostawienie żelu w zamrażarce, natomiast na ciepło np. z wykorzystaniem mikrofalówki bądź garnka z gorącą wodą. Profesjonalny kompres przyda się podczas gorączki, czy też w terapii różnego typu kontuzji aparatu ruchu.


  ZIMNE OKŁADY
  Pomaga w urazach, takich jak skręcenia i zwichnięcia stawów dłoni, stłuczenia ręki, naderwanie ścięgien. Łagodzi przewlekły ból spowodowany urazami układu mięśniowo-szkieletowego, a także bóle zębów i głowy. Zmniejsza obrzęk, stany zapalne, zaczerwienienia. Przyśpiesza wchłaniania krwiaków, siniaków, łagodzenia drobnych stłuczeń. Obniża temperaturę ciała w trakcie gorączki, łagodzi poparzenia. Pomaga zatamować krwotok z nosa.

  CIEPŁE OKŁADY
  Wspomaga leczenie przewlekłego bólu mięśniowo-szkieletowego. Ogranicza skurcze mięśni (np. ból pleców, bóle menstruacyjne, skurcze nóg). Przynosi ulgę w trakcie reumatoidalnego zapalenia stawów i bólu.

  ZIMNE OKŁADY
  KompresInstrukcja_1-300x218.png
  Umieść kompres w zamrażarce na minimum 2 godziny

  CIEPŁE OKŁADY

  W kuchence mikrofalowej podgrzewaj ok. 4 minuty w temperaturze rozmrażania lub zanurz kompres w gorącej wodzie na ok. 5 minut.


  Osusz, włóż do ochronnego pokrowca, a następnie zastosuj na ciało. Nie należy stosować kompresu bezpośrednio na rany. Przeciwwskazania do stosowania znajdują się w załączonej wewnątrz opakowania broszurze informacyjnej.

  Marka Sanity® jest obecna na rynku polskim już od 20 lat jako marka jakościowych i funkcjonalnych produktów medycznych, ułatwiających powrót do zdrowia oraz codzienną profilaktykę zdrowia i pielęgnację całej rodziny. Ich wyroby spełniają wymagania najsurowszych norm bezpieczeństwa, pozytywnie przeszły testy kliniczne i otrzymały odpowiednie certyfikaty potwierdzające zgodność ze standardami Unii Europejskiej.

  Specyfikacja:

  Producent:Sanity
  Kraj pochodzenia:Polska
  Wymiary:10x10 cm
  Zastosowanie:Do okładów na ciepło i zimno

  Opinie

  Napisz opinię

  Kompres żelowy ciepły/zimny FLEX MINI 10×10 cm Sanity

  Kompres żelowy ciepły/zimny FLEX MINI 10×10 cm Sanity

  Elastyczny nawet przy -18° C

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  4 innych produktów w tej samej kategorii: