INNE-M620

5905279300019

Olejek oregano ekologiczny, suplement diety 5 ml Medi-Flowery

Ten produkt nie jest już dostępny

Nowy produkt


28,49 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 284 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 284 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,14 zł.


5905279300019
Olejek oregano ekologiczny, NIEROZCIEŃCZONY w oliwie z oliwek. Olejek ten znany jest od tysięcy lat znanym i stosowany w medycynie naturalnej. Bogaty w fenole, takie jak karwakrol i tymol oraz katechinę, kwasy fenolowe i flawonoidy.

Specyfikacja:

Producent:Medi-Flowery
Kraj pochodzenia:UE
Pojemność netto:5 ml (Olejek oregano 5 ml sprzedawany jest w buteleczce o pojemności 10 ml, dlatego buteleczka jest wypełniona do połowy)
Sposób użycia::Jako uzupełnienie diety dla osób dorosłych, 2 krople na szklankę zimnej wody. Dobrze wymieszać. Olejek oregano przyjmować 1-2 razy dziennie przed posiłkiem. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennego spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. 
Skład:Wyciąg z lebiodki pospolitej (Origanum vulgare) pochodzącej z upraw ekologicznych. 100% olejku oregano
Zawartość składników czynnych w zalecanej porcji dziennej: 0,018% karwakrolu = 0,044 ml karwakrolu w 0,07 ml olejku z oregano w zalecanej do spożycia dziennej porcji produktu. 
Uwagi:Nie zakraplać bezpośrednio do jamy ustnej, gdyż olejek jest piekący. Olejek oregano przyjmować tylko rozcieńczony w wodzie. Preparat nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży, matki karmiące i dzieci do lat 16. Należy unikać kontaktu z oczami. Przechowywać w temperaturze pokojowej, szczelnie zamknięty, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.
 
Olejek oregano ekologiczny - suplement diety - został zgłoszony i dopuszczony do sprzedaży decyzją Głównego Inspektora Sanitarnego (GIS-BŻ-Ż-4230-2145-1/OP/10). Certyfikacja: AGRO BIO TEST Sp. z o.o. Certyfikat PL-EKO-07-15936

Przedmiot oferty nie jest produktem leczniczym. Opis właściwości składników prezentowanego produktu jest oparty na źródłach i ma charakter wyłącznie informacyjny. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Zalecamy zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.


Pojemność (zakres)0 - 250 ml
Produkt nie zawieraAlkoholu, Fluoru, Glutenu, Sztucznych barwników, Sztucznych konserwantów
Pochodzenie markiPolska, Kraje UE
Produkt ekologicznyTAK

Opinie

Napisz opinię

Olejek oregano ekologiczny, suplement diety 5 ml Medi-Flowery

Olejek oregano ekologiczny, suplement diety 5 ml Medi-Flowery

NIEROZCIEŃCZONY w oliwie z oliwek.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: