NIT-D343

  Feel eco

  8594005477155

  Żel do prania dziecięcych ubranek 1,5 l, Feel Eco

  W magazynie

  Nowy produkt

  35,99 zł

  -10%

  32,39 zł

  Obniżona cena:

  Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


  Produkt nie zawiera fosforanów. Produkt cruelty-free, wegański, nie był testowany na zwierzętach i nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Przyjazny dla środowiska naturalnego.

  Nadaj się do wszystkich kolorów ubranek. Jest bezpieczny dla kolorów. Bardzo skuteczny w niskich temperaturach prania. Dzięki skoncentrowanej formule wystarcza na dłużej niż powszechnie dostępne żele. Nie zawiera sztucznych perfum, substancji alergizujących, konserwantów. Jest delikatny dla skóry i łatwo ulega biodegradacji. Nie był testowany na zwierzętach oraz zawiera jedynie składniki pochodzenia roślinnego.

  Specyfikacja:

  Producent:Feel Eco
  Pojemność netto:1,5 l
  Sposób użycia:Postępuj zgodnie z instrukcjami dozowania. Aby usunąć silne zabrudzenia, Feel Eco Żel do Prania można nakładać bezpośrednio na plamę, pozostawić na około 5 minut. Następnie możesz umieścić swoje ubrania w pralce i uruchomić cykl prania.
  Skład:5% lub więcej, ale mniej niż 15%: mydło, anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne, mniej niż 5%: enzymy
  Uwagi:Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Właściwe dozowanie oszczędza koszty i minimalizuje wpływ na środowisko. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie łączyć różnych detergentów. Działa drażniąco na oczy, w razie kontaktu zmyć detergent dużą ilością wody. Jeśli podrażnienie oka utrzymuje się: zasięgnąć porady lekarza.

  Opinie

  Na razie nie dodano żadnej recenzji.

  Napisz opinię

  Żel do prania dziecięcych ubranek 1,5 l, Feel Eco

  Żel do prania dziecięcych ubranek 1,5 l, Feel Eco

  Biodegradowalny, skoncentrowany i hipoalergiczny

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  7 innych produktów w tej samej kategorii: