NIT-D337

  Feel eco

  8594005475748

  Odplamiacz i wybielacz do tkanin 800 g, Feel Eco

  Ten produkt nie jest już dostępny

  Nowy produkt


  26,99 zł

  -10%

  24,29 zł

  Obniżona cena:

  Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


  Produkt cruelty-free, testowany dermatologicznie w celu zagwarantowania bezpieczeństwa dla osób z wrażliwą skórą podatną na podrażnienia i alergie. Produkt nie był testowany na zwierzętach. Nie zawiera chloru i wybielaczy optycznych (wykorzystujących barwniki fluoryzujące).

  Biodegradowalny odplamiacz i środek wybielający czeskiej firmy Feel Eco, wyprodukowany ze środków roślinnych i składników mineralnych. Produkt niezwykle skuteczny dzięki wykorzystaniu środków wybielających bazujących na aktywnym tlenie. Produkt doskonale radzi sobie z usuwaniem wielu rodzajów plam np. z wina, kawy i herbaty. Doskonale odświeża biel i zapobiega szarzeniu jasnych ubrań.

  Produkt biodegradowalny, rozkłada się na sodę, tlen i wodę. Jest przyjazny dla środowiska naturalnego. Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.

  Specyfikacja:

  Producent:Feel Eco
  Waga netto:800 g
  Zastosowanie:Do stosowania razem z proszkiem do prania lub miejscowo przed praniem w przypadku wyraźnych i szczególnie opornych plam. Do pojemnika na proszek dodać 1-2 łyżki odplamiacza. Można stosować do namaczania silnie zabrudzonego prania – dodać 1-2 łyżki odplamiacza do gorącej wody, pozostawić zabrudzone tkaniny na noc w wodzie. Następnie po jej wylaniu prać jak zawsze. Może być stosowany na tkaniny kolorowe, zaleca się jednak, aby odplamiacz nie był używany w ten sposób przez dłuższy czas.
  Skład:Zawiera: 30% lub więcej: środki wybielające na bazie tlenu, mniej niż 5%: niejonowe środki powierzchniowo czynne, anionowe środki powierzchniowo czynne, enzymy, kompozycja zapachowa.

  Opinie

  Na razie nie dodano żadnej recenzji.

  Napisz opinię

  Odplamiacz i wybielacz do tkanin 800 g, Feel Eco

  Odplamiacz i wybielacz do tkanin 800 g, Feel Eco

  Formuła bazująca na aktywnym tlenie.

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  6 innych produktów w tej samej kategorii: