NAT-M213

  NatVita

  5902096500974

  Organiczny koncentrat napoju probiotycznego - czystek i dzika róża 500ml NatVita

  Ten produkt nie jest już dostępny

  Nowy produkt


  31,99 zł

  Kupując teraz ten produkt otrzymasz 319 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 319 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,28 zł.


  Przyczynia się do zdrowego i prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego. Bioaktywny, bezalkoholowy, orzeźwiający koncentrat napoju probiotycznego z fermentacji ziołowo - owocowej. Charakteryzuje się świeżym ziołowo - owocowym aromatem i naturalnym, kwaskowo - pobudzającym smakiem. 

  Probiotyki polecam w połączeniu z Prebiotykami (Inulina)

  Probiotyki = pozytywne bakterie jelit.
  Prebiotyki = pożywienie dla bakterii probiotycznych.

  Naturalnym konserwantem koncentratu napoju są zawarte w nim metabolity bakterii fermentacji mlekowej oraz antyutleniacze, dlatego nie wymaga pasteryzacji. Produkt nie zawiera aromatów, cukru, słodzików, sztucznych barwników. 
  Zalecany jest jako element codziennej diety w tym dedykowanej przez specjalistów żywienia człowieka i dietetyki. Mogą być spożywane przez diabetyków i w diecie bezglutenowej. 

  Napój / koncentrat produkowany jest w naturalnym, tradycyjnym procesie fermentacji. Zawiera żywe kultury bakterii probiotycznych (min 2x100000000 jtk/ml) w tym Lactobacillus acidophilus, L. bulgaricus, L. casei, L. fermentum, L. lactis, L. plantarum, Bifidobakterium longum, B. breve, B. infantis Steptococus thermophilus oraz antyoksydanty.

  Polecamy jest:

  • osobom odchudzającym się,
  • przy detoksykacji organizmu,
  • wegetarianom i weganom,
  • osobom po antybiotykoterapii oraz po chemioterapii,
  • dla dzieci powyżej 3 roku życia, młodzieży, dorosłych i osób starszych,
  • dla osób których organizmy nie tolerują laktozy oraz nie spożywają nabiału z innych powodów.

  Składniki koncentratów probiotycznych wpływają na:

  • ułatwienie trawienia i pracy układu pokarmowego,
  • procesy przemiany materii,
  • układ odpornościowy,
  • łagodzenie objawów alergii,
  • obniżenie poziomu cholesterolu,
  • poprawę perystaltyki jelit,
  • zapobieganie biegunkom i zaparciom,
  • neutralizację toksyn wytwarzanych w organizmie przez drobnoustroje patogenne,
  • poprawę krążenia krwi i wzmocnienie naczyń krwionośnych,
  • poprawę aktywności fizycznej i umysłowej,
  • poprawę wyglądu skóry,
  • spowalnianie procesów starzenia komórek.
  Surowce wykorzystane w procesie produkcji naszych koncentratów probiotycznych, to wyłącznie składniki pochodzące z upraw ekologicznych, posiadające odpowiednie certyfikaty. Nasze koncentraty charakteryzują się także bardzo niskim potencjałem REDOX kształtującym się na poziomie plus minus 10 mV. Jest to rzeczą bardzo rzadko spotykaną na rynku napojów.

  Specyfikacja:
  Producent:NatVita
  Waga / pojemność netto:500ml
  Sposób spożycia:1 porcję koncentratu rozcieńczyć w 50-200 ml wody. Dorośli: 3 porcje koncentratu po 10 ml dziennie. Dzieci powyżej 3-go roku życia: 3 porcje koncentratu po 5 ml dziennie. Nie możliwe jest przedawkowanie preparatu. Przed otwarciem butelki zawartość wstrząsnąć. Stosować przed, po lub w trakcie spożywania posiłku, natomiast najbardziej optymalne jest stosowanie probiotyku w trakcie spożywania posiłku.
  Skład:Naturalny kompleks żywych kultur bakterii probiotycznych (2x100000000 jtk/ml) - (66,6%), ekstrakt procesu fermentacji roślin (33,3%) w tym: bio ziela czystka (Cistus incanus) (33,0%), bio owocu (skórki) dzikiej róży (33,0%), bio liści jeżyny (17,0%), bio trawy cytrynowej (17,0%), oraz bio melasa z trzciny cukrowej.
  Uwagi i zalecenia:mogący powstawać osad na dnie butelki, nalot „białego grzybka” na powierzchni, gazy oraz kwasowość napoju są naturalnym efektem procesu fermentacji. Produkt jest suplementem diety i nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie. 
  PrzechowywanieButelkę po otwarciu oraz butelkę oryginalnie zamkniętą, przechowywać w miejscu chłodnym i zacienionym. Optymalny zakres temperatury dla produktu to od 2°C do 20°C. Po otwarciu najlepiej spożyć w ciągu 30 dni. Kraj Pochodzenia: Polska

  Opinie

  Na razie nie dodano żadnej recenzji.

  Napisz opinię

  Organiczny koncentrat napoju probiotycznego - czystek i dzika róża 500ml NatVita

  Organiczny koncentrat napoju probiotycznego - czystek i dzika róża 500ml NatVita

  Szereg dobroczynnych właściwości. Niezbędny dla wszystkich borykających się z problemami zdrowotnymi.

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  2 innych produktów w tej samej kategorii: