NA-OZ1-891

Naturalne Aromaty

5904689140482

Olejek zapachowy LADY (PACCO RABANE, LADY MILLION) 12ml Naturalne Aromaty

W magazynie

Nowy produkt

5,69 zł

45,74 zł za 100 ml

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 56 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 56 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,17 zł.


Olejek zapachowy "LADY" (inspirowany perfumami Pacco Rabane, Lady Million) to atrakcyjna kompozycja wielu składników, z którego większość jest pochodzenia syntetycznego z udziałem substancji wzmacniających zapach. Olejek ma bardzo szerokie zastosowanie - sprawdzi się w każdym domu. Gwarancja wysokiej jakości i niezapomnianych wrażeń zapachowych. Buteleczka z zakraplaczem pozwoli Ci na wygodne dozowanie olejku.

Olejek Lady inspirowany perfumami Pacco Rabane, Lady Million to charyzmatyczny, zmysłowy i olśniewający zapach. Jest świeży, kwiatowy i drzewny. Aromat nektaru białych kwiatów, wśród których prym wiedzie arabski jaśmin, przewija się przez całą kompozycję. W nucie głowy uzupełnia ją malinowy akcent, który w głębszych nutach zastępuje nęcąco słodka esencja kremowego miodu. Całość uzupełniają czyste akordy paczuli i ambry.

Przykładowe zastosowanie i sposób użycia:

  • Do aromatyzacji pomieszczenia przy pomocy kominka - do misy kominka wlej niewielką ilość wody. Następnie aplikuj 4-10 kropel olejku. W dolnej części umieść podgrzewacz typu tealight i zapal go. Pod wpływem ciepła olejek zacznie parować i uwalniać zapach.
  • Dodać kilka kropli olejku do proszku do prania lub skroplić nim prane uprania.
  • Wlać kilka kropli olejku do wiadra z wodą i myj nią podłogę.
  • Nasączyć gazik olejkiem i wciągnąć na początku odkurzania, w celu aromatyzowania powietrza.
  • Skroplić olejkiem wycieraczkę pod domem lub w samochodzie.
  • Skroplić olejkiem wyschniętą choinkę zapachowa do auta.

Specyfikacja produktu:
Producent: Naturalne Aromaty
Pojemność: 12 ml +/- 2 ml
Kompozycja zapachowa: LADY
Skład: Perfum
Przedmiot oferty: kartonik oraz szklana butelka z kroplomierzem wypełniona olejkiem zapachowym
Środki bezpieczeństwa: Nie stosować doustnie. Nie stosować w czasie ciąży. Nie stosować na skórę. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Unikaj kontaktu z oczami. W przypadku stosowania przez osoby przewlekle chore, niepełnosprawne, nieletnie lub w podeszłym wielu należy skonsultować ten fakt z lekarzem lub farmaceutą. Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją.

Producent:

Naturalne Aromaty Sp. z o.o.

ul. Kasztanowa 39, 32-020 Wieliczka

Opinie

Napisz opinię

Olejek zapachowy LADY (PACCO RABANE, LADY MILLION) 12ml Naturalne Aromaty

Olejek zapachowy LADY (PACCO RABANE, LADY MILLION) 12ml Naturalne Aromaty

Atrakcyjna kompozycja wielu składników, z którego większość jest pochodzenia syntetycznego z udziałem substancji wzmacniających zapach.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: