DN-Ż122

Dary Natury

5902741005403

Pszenica - ekologiczne nasiona na kiełki 50g

Ten produkt nie jest już dostępny

Nowy produkt


1,99 zł

3,98 zł za 100 gram

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 19 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 19 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,06 zł.


Kiełki są najbardziej życiodajnym pożywieniem w świecie, ponieważ spożywa się je wtedy, kiedy roślina jest tak żywotna jak nigdy później. Spożywając je regularnie możemy doświadczyć owej żywotności i przepływu energii. Od tysięcy lat stanowią element zdrowej diety. Kiełki zawierają skoncentrowane ilości witamin, związków mineralnych, białka, enzymów oraz wielu innych cennych substancji. Wszystkie składniki są łatwo przyswajalne przez organizm. Bezsprzecznie kiełki są doskonałym elementem zdrowej diety.

Specyfikacja:

Producent: Dary Natury
Waga / pojemność netto: 50g
Domowy sposób na smaczne kiełki: W warunkach domowych kiełki przygotowujemy w następujący sposób: Bierzemy płaski talerz, wykładamy go gazą lub innym materiałem chłonącym wodę. Na gazę sypiemy pojedynczą warstwę nasion i podlewamy wodą, najlepiej przegotowaną i letnią. Wodę należy uzupełniać tak, aby gaza była cały czas mokra. Nasiona umieszczamy w ciepłym i najlepiej ciemnym miejscu. W zależności od gatunku kiełkowalnej rośliny, kiełki ukazują się po 2-4 dniach. Przy nasionach grubych, np. groch, soja, cieciorka itp. lub nasionach z łupiną np. dynia, słonecznik, kiełki ścinamy przed spożyciem, a nasiona drobne używamy w całości.
Skład: Pszenica nasiona 100% produkt rolnictwa ekologicznego

Opinie

Napisz opinię

Pszenica - ekologiczne nasiona na kiełki 50g

Pszenica - ekologiczne nasiona na kiełki 50g

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

5 innych produktów w tej samej kategorii: