MAR-K1284

Beaute Marrakech

5906874005101

Rękawica Kessa do mycia i masażu ciała PREMIUM pomarańczowa Beaute Marrakech

W magazynie

Nowy produkt

10,99 zł

10,99 zł za 1 sztukę

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 109 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 109 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,33 zł.


Rękawice Kessa używa się wraz z marokańskim czarnym mydłem savon noir do pielęgnacyjnego i złuszczającego naskórek podczas zabiegu HAMMAM. Wykorzystana w umiejętny sposób wygładza ciało i pobudza krążenie. Nadaje skórze jędrność, elastyczność i gładkość. 

Efekty stosowania rękawicy Kessa:

  • złuszcza naskórek oraz usuwa obumarłe komórki,
  • poprawia krążenie i wspomaga oczyszczenie obwodowych naczyń limfatycznych (mikrodrenaż),
  • regularne stosowana może przyczynić się do zmniejszenia cellulitu.

Specyfikacja produktu:
Producent:Beaute Marrakech
Pochodzenie:Maroko
Zawartość:1 sztuka
Zastosowanie:Zabieg HAMMAM. Do masażu ciała. Do złuszczania naskórka.
Sposób użycia:Stosować maksymalnie dwa razy w tygodniu. Używać w połączeniu z czarnym potasowym mydłem. Przed przystąpieniem do zabiegu poleca się wziąć 5 minutową kąpiel w celu zmiękczenia naskórka. Rękawice należy namoczyć. Po nałożeniu czarnego mydła i dokładnym jego rozprowadzeniu należy przystąpić do masażu ciała. Należy wykonywać okrężne ruchy od części dystalnych (dalszych) do proksymalnych (do środka ciała). Podczas masażu można dostrzec na rękawicy włókna martwego naskórka, co oznacza, że zabieg przynosi oczekiwane efekty. Na koniec spłukujemy z siebie pozostałości czarnego mydła.
Uwagi:Kosmetyk do użytku zewnętrznego. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Unikaj kontaktu z oczami. Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją.

Dystrybutor:

Maroko Produkt Sp. z o.o.

ul. Jeżynowa 1, 62-002 Suchy Las

Stosować maksymalnie dwa razy w tygodniu. Używać w połączeniu z czarnym potasowym mydłem. Przed przystąpieniem do zabiegu poleca się wziąć 5 minutową kąpiel w celu zmiękczenia naskórka. Rękawice należy namoczyć. Po nałożeniu czarnego mydła i dokładnym jego rozprowadzeniu należy przystąpić do masażu ciała. Należy wykonywać okrężne ruchy od części dystalnych (dalszych) do proksymalnych (do środka ciała). Podczas masażu można dostrzec na rękawicy włókna martwego naskórka, co oznacza, że zabieg przynosi oczekiwane efekty. Na koniec spłukujemy z siebie pozostałości czarnego mydła. 
Zabieg HAMMAM. Do masażu ciała. Do złuszczania naskórka.

Opinie

Napisz opinię

Rękawica Kessa do mycia i masażu ciała PREMIUM pomarańczowa Beaute Marrakech

Rękawica Kessa do mycia i masażu ciała PREMIUM pomarańczowa Beaute Marrakech

Do pielęgnacji i odnowy biologicznej.

4 innych produktów w tej samej kategorii: