Mleko kokosowe

Wśród naszej gamy zdrowych produktów w atrakcyjnych cenach można znaleźć rożnego rodzaju produkty, w tym także: mleko kokosowe. Jest to całkiem smakowita alternatywa dla wszystkich, dla których spożywanie mleka krowiego stanowi problem. Niekiedy mleko kokosowe jest niezbędnym elementem w przygotowywaniu dań egzotycznych m.in. z kuchni indyjskie...

Wśród naszej gamy zdrowych produktów w atrakcyjnych cenach można znaleźć rożnego rodzaju produkty, w tym także: mleko kokosowe. Jest to całkiem smakowita alternatywa dla wszystkich, dla których spożywanie mleka krowiego stanowi problem. Niekiedy mleko kokosowe jest niezbędnym elementem w przygotowywaniu dań egzotycznych m.in. z kuchni indyjskiej i tajskiej, a więc jest także pomocna w kulinarnych eksperymentach. 

Mleko kokosowe, jak sama nazwa wskazuje jest wytwarzana z białego miąższu dojrzałych kokosów. Cechuje się stosunkowo niespotykanym delikatnym smakiem i przyjemnym zapachem. Zawiera wiele witamin i minerałów jak: witaminy z grupy B, witaminy A, E, C , kwas foliowy i pantotenowy, wapń, magnez, fosfor, potas, żelazo, sód, cynk, miedz, selen i mangan.

Więcej

Mleko kokosowe  Jest 4 produktów.

Pokazano 1 - 4 z 4 towarów
Pokazano 1 - 4 z 4 towarów