INNE-M620

Olejek oregano ekologiczny, suplement diety 5 ml Medi-Flowery

W magazynie

Nowy produkt

28,49 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 284 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 284 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,14 zł.


Pro100% Olejek oregano ekologiczny, NIEROZCIEŃCZONY w oliwie z oliwek. Naturalny olejek o właściwościach przeciwgrzybiczych, przeciwpasożytniczych, przeciwbakteryjnych oraz rozkurczających. Olejek ten znany jest od tysięcy lat znanym i stosowany w medycynie naturalnej. Już Hipokrates, jeden z najsłynniejszych lekarzy starożytności, uważał go niemal za panaceum na wszystkie dolegliwości. Bogaty w fenole, takie jak karwakrol i tymol oraz katechinę, kwasy fenolowe i flawonoidy Dzięki wysokiej zawartości składników aktywnym może być wykorzystywany w leczeniu wielu problemów zdrowotnych. 

Zastosowanie olejku oregano:

  • w leczeniu infekcji pasożytniczych,
  • w leczeniu infekcji grzybiczych, w tym zakażeń grzybem Candida albicans,
  • w leczeniu infekcji bakteryjnych,
  • jako  środek rozkurczający oskrzela, jelita, dróg żółciowych i drug moczowych,
  • pomocniczo w leczeniu nieżytach górnych dróg oddechowych, uporczywym kaszlu,
  • przy leczeniu trudno gojących się ran,
  • przy zapaleniach jamy ustnej i gardła jako środek do płukania,
  • w infekcjach wirusowych i przeziębieniach.


Specyfikacja:

Producent:Medi-Flowery
Kraj pochodzenia:UE
Pojemność netto:5 ml (Olejek oregano 5 ml sprzedawany jest w buteleczce o pojemności 10 ml, dlatego buteleczka jest wypełniona do połowy)
Sposób użycia::Jako uzupełnienie diety dla osób dorosłych, 2 krople na szklankę zimnej wody. Dobrze wymieszać. Olejek oregano przyjmować 1-2 razy dziennie przed posiłkiem. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennego spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. 
Skład:Wyciąg z lebiodki pospolitej (Origanum vulgare) pochodzącej z upraw ekologicznych. 100% olejku oregano
Zawartość składników czynnych w zalecanej porcji dziennej: 0,018% karwakrolu = 0,044 ml karwakrolu w 0,07 ml olejku z oregano w zalecanej do spożycia dziennej porcji produktu. 
Uwagi:Nie zakraplać bezpośrednio do jamy ustnej, gdyż olejek jest piekący. Olejek oregano przyjmować tylko rozcieńczony w wodzie. Preparat nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży, matki karmiące i dzieci do lat 16. Należy unikać kontaktu z oczami. Przechowywać w temperaturze pokojowej, szczelnie zamknięty, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.
 
Olejek oregano ekologiczny - suplement diety - został zgłoszony i dopuszczony do sprzedaży decyzją Głównego Inspektora Sanitarnego (GIS-BŻ-Ż-4230-2145-1/OP/10). Certyfikacja: AGRO BIO TEST Sp. z o.o. Certyfikat PL-EKO-07-15936

Pojemność (zakres)0 - 250 ml
Produkt nie zawieraAlkoholu, Fluoru, Glutenu, Sztucznych barwników, Sztucznych konserwantów
PochodzeniePolska, Kraje UE
Produkt ekologicznyTAK

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Olejek oregano ekologiczny, suplement diety 5 ml Medi-Flowery

Olejek oregano ekologiczny, suplement diety 5 ml Medi-Flowery

NIEROZCIEŃCZONY w oliwie z oliwek. Naturalny antybiotyk.