INNE-M620

5905279300019

Olejek oregano ekologiczny, suplement diety 5 ml Medi-Flowery

Ten produkt nie jest już dostępny

Nowy produkt


29,99 zł

-1,00 zł

28,99 zł

579,80 zł za 100 ml

Obniżona cena:

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


Olejek oregano ekologiczny, NIEROZCIEŃCZONY w oliwie z oliwek. Olejek ten znany jest od tysięcy lat znanym i stosowany w medycynie naturalnej. Bogaty w fenole, takie jak karwakrol i tymol oraz katechinę, kwasy fenolowe i flawonoidy.

Specyfikacja:

Producent:Medi-Flowery
Kraj pochodzenia:UE
Pojemność netto:5 ml (Olejek oregano 5 ml sprzedawany jest w buteleczce o pojemności 10 ml, dlatego buteleczka jest wypełniona do połowy)
Sposób użycia::Jako uzupełnienie diety dla osób dorosłych, 2 krople na szklankę zimnej wody. Dobrze wymieszać. Olejek oregano przyjmować 1-2 razy dziennie przed posiłkiem. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennego spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. 
Skład:Wyciąg z lebiodki pospolitej (Origanum vulgare) pochodzącej z upraw ekologicznych. 100% olejku oregano
Zawartość składników czynnych w zalecanej porcji dziennej: 0,018% karwakrolu = 0,044 ml karwakrolu w 0,07 ml olejku z oregano w zalecanej do spożycia dziennej porcji produktu. 
Uwagi:Nie zakraplać bezpośrednio do jamy ustnej, gdyż olejek jest piekący. Olejek oregano przyjmować tylko rozcieńczony w wodzie. Preparat nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży, matki karmiące i dzieci do lat 16. Należy unikać kontaktu z oczami. Przechowywać w temperaturze pokojowej, szczelnie zamknięty, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.
 
Olejek oregano ekologiczny - suplement diety - został zgłoszony i dopuszczony do sprzedaży decyzją Głównego Inspektora Sanitarnego (GIS-BŻ-Ż-4230-2145-1/OP/10). Certyfikacja: AGRO BIO TEST Sp. z o.o. Certyfikat PL-EKO-07-15936

Przedmiot oferty nie jest produktem leczniczym. Opis właściwości składników prezentowanego produktu jest oparty na źródłach i ma charakter wyłącznie informacyjny. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Zalecamy zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.


Pojemność (zakres)0 - 250 ml
Produkt nie zawieraAlkoholu, Fluoru, Glutenu, Sztucznych barwników, Sztucznych konserwantów
Pochodzenie markiPolska, Kraje UE
Produkt ekologicznyTAK

Opinie

Napisz opinię

Olejek oregano ekologiczny, suplement diety 5 ml Medi-Flowery

Olejek oregano ekologiczny, suplement diety 5 ml Medi-Flowery

NIEROZCIEŃCZONY w oliwie z oliwek.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: